MediaZapowiedzi TV

Mikołaj Roznerski i Robert Małecki o zaginięciu rodziny Bogdańskich. Przed nami 5. odcinek “Opowiem Ci o zbrodni” (wideo)

W 5. odcinku 6. sezonu „Opowiem Ci o zbrodni” w rolę narratora wcieli się Robert Małecki. Pisarz zajął się sprawą najbardziej tajemniczego zaginięcia w historii powojennej Polski. W inscenizacjach zobaczymy Mikołaja Roznerskiego i Anitę Sokołowską. Emisja już w środę, 15 listopada o godz. 22:00.

 

Robert Małecki w 5. odcinku „Opowiem Ci o zbrodni”

Robert Małecki jest narratorem opowieści o najbardziej zagadkowym zaginięciu w historii powojennej Polski. Pięcioosobowa rodzina Bogdańskich znika z domu w Starowej Górze.

– Bardzo lubię pisać o zaginięciach i w związku z tym opowiadam również o zaginięciach w programie „Opowiem Ci o zbrodni”. Tym razem o zaginięciu całej rodziny, rodziny Bogdańskich ze Starowej Góry. Najbardziej zaskakujące jest to, że znika pięć osób i nie ma żadnych śladów świadczących o tym, gdzie oni się znajdują i co się z nimi stało mówi Robert Małecki.

Mikołaj Roznerski w 5. odcinku „Opowiem Ci o zbrodni”

Śledczy przyjmują kilka hipotez, wśród nich rozszerzone samobójstwo oraz mafijną zemstę dłużników Krzysztofa Bogdańskiego. Najbardziej prawdopodobna jest jednak wersja starannie przygotowanej ucieczki.

W rolach głównych wystąpią Mikołaj Roznerski i Anita Sokołowska.

5. odcinek „Opowiem Ci o zbrodni” z udziałem Roberta Małeckiego, Mikołaja Roznerskiego i Anity Sokołowskiej w środę, 15 listopada, o godz. 22:00 na Crime+Investiagtion Polsat.

 

 

6. sezon „Opowiem Ci o zbrodni”

Znakomici polscy pisarze już po raz 6. opowiedzą nam o zbrodniach, które wstrząsnęły krajem. Wojciech Chmielarz, Igor Brejdygant, Robert Małecki oraz debiutujący w programie Izabela Janiszewska, Mieczysław Gorzka i Przemysław Piotrowski przedstawią sprawy, które do dziś budzą emocje. Pisarze po rozmowach z bliskimi ofiar, z psychologami oraz śledczymi zajmującymi się tymi zbrodniami, postarają się dotrzeć do prawdy. W inscenizacjach prezentujących kluczowe dla każdej ze spraw momenty zobaczymy plejadę gwiazd, m.in. Grażynę Wolszczak, Anitę Sokołowską, Julię Wieniawę, Magdalenę Lamparską, Mikołaja Roznerskiego, Łukasza Garlickiego i Roberta Gonerę.

foto. A+E Networks Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *