Mikołajki w Top Kids

Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy czas w roku – czas Świąt Bożego Narodzenia! Kanał TOP KIDS już teraz przygotował coś specjalnego dla najmłodszych widzów! Od 6 grudnia pojawi się dużo nowości!

 

Pierwszą z nich, która pojawi się na kanale TOP KIDS jest KAJTUŚ – serial opowiadający o chłopcu, który uczy się życia. Dla Kajtusia każdy dzień życia jest pełen niespodzianek – odkrywa on jak ekscytujące jest bycie małym chłopcem w wielkim świecie. Czasami jednak jego ciekawość doprowadza do wielkiego bałaganu. Ale to tylko dodaje mu uroku – każdy bałagan może być początkiem nowej przygody.

Kolejna nowość, która pojawi się na TOP KIDS od 6 grudnia to DOLINA KONI – opowieść o przygodach 6 dziewczynek i chłopca, którzy spotykają się w niesamowitym miejscu zwanym Dolina Koni, w którym mieści się stajnia, ujeżdżalnia, zielone pastwiska, stodoła oraz trasy jeździeckie z pięknymi widokami.

 

 

MARTA MÓWI  to kolejna premiera na kanale TOP KIDS! Serial animowany opowiada o przyjaznej suczce o imieniu Marta, której właścicielką jest dziewczynka o imieniu  Helena. Marta pewnego dnia zjada zupę literkową dzięki której potrafi mówić. Serial ma również charakter edukacyjny – od czasu do czasu bohaterowie animacji wypowiadają rzadkie wyrazy np. konsensus od razu podając ich znaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *