Mikołajkowy upominek – 50% do doładowania

Święta tuż-tuż i z tej okazji użytkownicy usług „na kartę” w Plusie i Plushu mogą odebrać mikołajkowy upominek w postaci 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł. Promocja będzie dostępna tylko przez jeden dzień – środę 6 grudnia 2017 r.
 
Z promocji „Mikołajkowy upominek” mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie poprzez jedną ze stron: www.doladuj.plushbezlimitu.plwww.doladuj.plus.pl, www.agadka24.ploraz www.facebook.com/pluszasilenia konta kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł brutto. Każdy kto w dniu promocji spełni te warunki otrzyma 50% więcej wartości doładowania.
Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, natomiast nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.
Promocja „Mikołajkowy upominek” będzie dostępna tylko jednego dnia – 6 grudnia br.
Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji na www.doladuj.plus.pl

One thought on “Mikołajkowy upominek – 50% do doładowania

  • 11 grudnia 2017 o 18:42
    Permalink

    Spoko pomysł z tymi doładowaniami bonusowymi w Plusie. Już praktycznie co kilka tygodni coś takiego się pojawia, więc bardzo tanio karta u tego operatora wychodzi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *