MediaZapowiedzi TV

Dwie nowości w Disney Channel

Zima to czas niezwykłych premier w Disney Channel! Stacja pokaże dwie propozycje, które z pewnością przypadną do gustu widzom kanału: serial „Raven na chacie” oraz animację „Kicia to nie kot”.

Disney Channel niezmiennie jest liderem w dopasowaniu do grup dziewczynek w wieku 7-12 lat (224 AFF) wśród kanałów dziecięcych na polskim rynku. W październiku stacja przyciągnęła przed telewizory niemal 3,6 mln widzów!

Raven na chacie – premierowe emisje w lutym 2018

Już w lutym Disney Channel zaprasza swoich widzów na sitcom „Raven na chacie”, pokazujący zabawne przygody nietradycyjnej rodziny. Booker i Nia to 11-letni bliźniacy, których życie wydaje się niezwykle pokręcone. Ich rodzice rozwiedli się, właśnie zaczęła się szkoła a najlepsza przyjaciółka matki wprowadza się z synem do ich małego mieszkania. Jakby tego było mało, świat bliźniaków zmienia się o 180 stopni, gdy odkrywają, że Booker posiada taką samą zdolność jak ich matka – przepowiadania przyszłości…

Kicia to nie kot – premierowe emisje w lutym 2018

Na początku roku swoją premierę będzie miała także zabawna animacja „Kicia to nie kot” przedstawiająca perypetie imprezowych kotów mieszkających w rozpadającej się rezydencji, zamieszkałej niegdyś przez baronów. Pewnego dnia do drzwi puka dziewczynka w kostiumie kota, która za wszelką cenę chce stać się jedną z nich. Dzięki dynamicznej akcji i energicznej muzyce animacja z pewnością przypadnie do gustu widzom kanału Disney Channel.

Dane: NAM, IX-X 2017, 6:00-20:59, AFF vs A 4-12, Dayparts; X 2017, COV A 4+, Reach&Frequency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *