MediaZapowiedzi TV

Styczeń 2018 na kanale Disney XD

Wraz z Nowym Rokiem widzowie będą mogli zobaczyć nowe odcinki serii „Avengers: Tajne Wojny”. Stacja przygotowała także prawdziwą gratkę dla fanów przygód i sportowych emocji – re-launch dotychczasowych odcinków „Jedenastki” oraz weekendowe maratony z „Fineaszem i Ferbem”.

Avengers: Tajne Wojny – nowe odcinki od poniedziałku do piątku, od 1 stycznia o 20:30

Już w Nowy Rok fani Avengersów będą mieli okazję zobaczyć nowe odcinki tej animacji. Drużyna Marvel Avengers to grupa przyjaciół w pełnym tego słowa znaczeniu. Są wśród nich: Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Hawkeye, Falcon i Czarna Wdowa. Bronią oni świata przed największymi zagrożeniami, jakim żaden superbohater nie zaradziłby w pojedynkę. Tym razem Avengersi gromadzą wszystkie siły aby umożliwić powrót Tonego Starka, który zostaje uwięziony w innym wymiarze.

Jedenastka – re-launch 1. sezonu, emisje od poniedziałku do piątku, od 1 stycznia o 16:00

Zima w Disney XD będzie pełna sportowych emocji, a to za sprawą uwielbianego przez chłopców serialu „Jedenastka”. Widzowie ponownie zobaczą odcinki 1. sezonu, który z sukcesem wszedł na antenę w maju 2017 roku. Gabo kocha piłkę nożną, dlatego gdy otrzymuje stypendium w Instytucie Sportu oraz możliwość grania w drużynie Złotych Jastrzębi, chłopak zrobi wszystko, by zrealizować swoje największe marzenie o byciu profesjonalnym piłkarzem. Serial jest chętnie oglądany przez chłopców w wieku 7-12 lat, o czym świadczą dobre wyniki oglądalności premier w tej grupie widzów (7,8% SHR%; 218 AFF, M 7-12).

Fineasz i Ferb – emisja weekendowych maratonów od 6 stycznia od 7:00 do 12:00

Na zimowe weekendy Disney XD przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów przygód „Fineasza i Ferba” – maratony odcinków tego serialu! Dla przyrodnich braci, Fineasza i Ferba, każdy dzień jest kolejną przygodą. Czasami budują na podwórku kolejkę górską, innym razem surfują na wielkich falach, a jeszcze innym przenoszą się do czasów prehistorycznych. Ich nastoletnia siostra Fretka wciąż bezskutecznie próbuje przyłapać braci na gorącym uczynku i donieść o wszystkim mamie. Na dodatek, w ukryciu przed wszystkimi, należący do rodziny zwierzak – Pepe Pan Dziobak – pracuje jako tajny „Agent P” i ratuje świat przed złym Doktorem Dundersztycem. Seria „Fineasz i Ferb” cieszy się dużą popularnością wśród chłopców (59% widowni), a także wysokim dopasowaniem do tej grupy widzów (173 AFF, M 7-12)*.

Dane: NAM, IX 2017, premierowe pasmo: poniedziałek-piątek, 14:10-14:30; X 2017, 6:00-20:59; SHR%; AFF; ADH%; Programmes

Jeden komentarz do “Styczeń 2018 na kanale Disney XD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *