MediaZapowiedzi TV

Bardzo dobre wyniki serialu „Vampirina” w Disney Junior

„Vampirina” – nowość w jesiennej ramówce Disney Junior – okazała się strzałem w dziesiątkę, o czym świadczą bardzo dobre wyniki serialu! Stacja nie zwalnia tempa i w styczniu przygotowała nowe odcinki z małą wampirzycą. W tym samym miesiącu kanał Disney Junior również zaprasza swoich najmłodszych widzów na kolejne ekscytujące przygody z serialem „Złotowłosa i Miś”.

 

 

Vampirina – nowe odcinki 1. sezonu już w styczniu 2018

W styczniu na widzów Disney Junior czekają nowe przygody uroczej wampirzycy z serialu „Vampirina”. Vampirina próbuje odnaleźć się w nowym mieście w Pensylwanii, gdzie jej rodzina zamierza prowadzić pensjonat dla guli i goblinów. W rezultacie nie okazuje się to zbyt trudne, ponieważ z pomocą przychodzą jej mali sąsiedzi. Po pierwszych ośmiu premierowych odcinkach, serial może pochwalić się wysokim udziałem – 8,5% SHR%, oraz dobrym dopasowaniem – 186 AFF, do najmłodszych widzów w wieku 4-7 lat. Ponadto, do tej pory „Vampirinę” obejrzało ponad 1,2 mln widzów!*

Złotowłosa i Miś – nowe odcinki 2. sezonu w weekendy, od 6 stycznia o 19:15

Na początku 2018 roku, stacja Disney Junior zaprasza na nowe odcinki serialu „Złotowłosa i Miś”. Odważna i żądna przygód Złotowłosa przyjaźni się z najmniejszym z niedźwiadków ze słynnej opowieści o trzech misiach. Razem przeżywają niezapomniane przygody w Zaczarowanym Lesie. Często towarzyszą im także postacie znane z innych bajek, m.in. Pan Jajo i Czerwony Kapturek.

Widzami „Złotowłosej i Misia” są głównie dziewczynki, które stanowią 61% jej widowni. Ponadto, serial ma bardzo wysoki indeks AFF w grupie dzieci w wieku 4-7 lat (180 AFF).

Dane: NAM, IX – X 2017, 6:00-20:59; *28 X – 19 XI 2017, premierowe pasmo: sobota-niedziela 9:00-9:20; SHR%, AFF, Programmes; 28 X – 19 XI 2017, 6:00-20:59, COV A4+, Reach&Frequency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *