Sieci kabloweSport w TV

Transmisja Gali KSW 47 na żywo, z łódzkiej hali Atlas Arena, w Vectrze w PPV

47. Gala KSW odbędzie się 23 marca w Łodzi. Transmisję z tej emocjonującej imprezy obejrzą na żywo, w jakości HD, również abonenci Vectry. Operator rozpoczął właśnie sprzedaż dostępu do gali w systemie pay-per-view w cenie 39,90 zł.

 

 

Na KSW 47 dojdzie do starcia dwóch olbrzymich sił. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. W wadze ciężkiej zmierzą się Phil de Fries oraz
mistrz kategorii półciężkiej i pogromca Mameda Khalidova, Tomasz Narkun, a stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika. Były mistrz i ulubieniec tłumów, Borys Mańkowski zmierzy się z kontrowersyjnym Normanem Parkiem. W walce, która powinna zapewnić olbrzymie emocje, Marcin Wrzosek podejmie Daniela Torresa. W wadze ciężkiej były mistrz, Fernando Rodrigues Jr. przywita w klatce KSW złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich z Pekinu, Satoshiego Ishiego. Przed własną publicznością zawalczy Karolina Owczarz, która zmierzy się z niepokonaną Aleksandrą Rolą. W jednym z dwóch strać otwierających galę KSW 47 dojdzie do walki Macieja Kazieczki z Bartłomiejem Koperą. Do klatki wejdzie też łodzianin Dawid Gralka, a jego przeciwnikiem będzie Paweł Polityło.

Wszystkie pojedynki wieczoru abonenci telewizji cyfrowej Vectry będą mogli obejrzeć na żywo
w systemie pay-per-view. Dostęp do usługi przygotowano w dwóch atrakcyjnych cenach: 39,90 zł w przedsprzedaży, która potrwa do piątku 22 marca br. oraz 49,90 zł w sprzedaży w dniu gali, tj.
23 marca br.

Zakupów można dokonywać już teraz telefonicznie pod numerem 601 601 601, za pośrednictwem
strony www.vectra.pl, na wybranych dekoderach telewizji cyfrowej oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta.

Całość imprezy Vectra udostępni w jakości HD o godzinie 19:00 na kanale 258.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *