Święta z Nickelodeon

W grudniu stacja Nickelodeon przygotowała dla swoich widzów wyjątkową świąteczną ofertę programową. Magiczną gwiazdkową atmosferę wprowadzi wigilijny maraton świątecznych filmów.

 

Widzowie zobaczą m. in. wyjątkowe przygody Drake'a i Josha, poszukiwania Świętego Mikołaja oraz specjalne odcinki „Big Time Rush”. Oczywiście nie zabraknie również ulubionych seriali i animacji. W grudniu na antenie Nickelodeon pojawią się nowe odcinki „Game Shakers. Jak wydać grę” oraz „Jestem Franky”. Na najmłodszych widzów czekają natomiast nowe przygody ”Rafcia Śrubki” czy „Harmidomu”.

WIGILINY MARATON FILMOWY:

BIG TIME RUSH, sezon 3

Premiera: niedziela, 24 grudnia, godz. 11:05

W te Święta na antenie Nickelodeon Polska pojawią się odcinki specjalne trzeciego sezonu serialu „Big Time Rush” opowiadającego o perypetiach 16-letniego Kendalla i grupy jego przyjaciół. Nastolatków łączy wspólna pasja - muzyka. Aby spełnić swoje marzenia w przemyśle muzycznym, chłopaki wyruszą w światowe tournée, podczas którego zmierzą się z nowymi wyzwaniami.

NICKEL-HO-HO-HO-DEON!

Premiera: niedziela, 24 grudnia, godz. 12:00

Podczas Świąt Bożego Narodzenia wszystkie gwiazdy Nickelodeon spotkają się na niesamowitej imprezie świątecznej. Jednak istnieje szansa, że nie wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami zaproszonych. Wydarzenie okaże się pułapką zorganizowaną przez tajemniczego nieznajomego. Aby znaleźć drogę do domu, gwiazdy będą musiały zmierzyć się z wieloma przeszkodami o tematyce świątecznej.

POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Premiera: niedziela, 24 grudnia, godz. 12:55

Jak wiadomo Mikołajki nie mogą odbyć się bez Świętego Mikołaja! Główni bohaterowie filmu, Elizabeth, Richard, Alex i Zoey podejmują się odważnej misji jego złapania. Każdy z nich posiada najnowsze urządzenia do szpiegowania, dzięki którym udaje się zastawiać szereg pułapek. Mali poszukiwacze są świadomi wielkiej odpowiedzialności, która na nich spoczywa i nie mogą pozwolić, by Boże Narodzenie straciło magiczny charakter.

ALBERTWIELKIE MARZENIA MALEJ CHOINKI

Premiera: niedziela, 24 grudnia, godz. 14:00

W filmie zobaczymy niezwykłe perypetie małej choinki Alberta, która poszukuje sławy. Albert wierzy, że odnalazł swoje powołanie i wyrusza w drogę ze swoimi dwoma najlepszymi przyjaciółmi, Maisie i Gene by zostać najważniejszą świąteczną choinką. W trakcie swoich przygód, Albert uświadomi sobie prawdziwe znaczenie Świąt Bożego Narodzenia.

TYCIA GWIAZDKA

Premiera: niedziela, 24 grudnia, godz. 14:50

W dzień Wigilii odbędzie się premiera nowego oryginalnego filmu od Nickelodeon „Tycia Gwiazdka”, który będzie przyprawiony odrobiną świątecznej magii. Dwóch kuzynek Emmę i Barkley czeka wiele wigilijnych przygód, których się nawet nie spodziewają. W świątecznym filmie pojawią się Riele Downs z serialu „Niebezpieczny Henryk” oraz Lizzy Greene znana z „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn”. Matty Finochio wystąpi także w roli elfa.

WRÓŻKOWIE CHRZESTNI: TIMMY RATUJE ŚWIĘTA

Premiera: niedziela, 24 grudnia, godz. 16:00

Tym razem Święta Bożego Narodzenia będą pełne niespodzianek! Timmy Turner i jego wróżkowie (Cosmo, Wanda i Poof) oraz Tootie wyruszą w podróż dookoła świata, by spełniać życzenia. Sprawa się skomplikuje, gdy Święty Mikołaj zacznie tracić pamięć i będzie przekonany, że stanie się Króliczkiem Wielkanocnym. Chcąc uratować Święta Bożego Narodzenia, Timmy wyruszy w magiczną podróż do Lodowej Krainy, gdzie czeka na niego mnóstwo przygód, ale i zagrożeń.

WESOŁYCH ŚWIĄT: DRAKE I JOSH

Premiera: niedziela, 24 grudnia, godz. 17:15

Ten świąteczny film w reżyserii Michaela Grossmana, powstał na podstawie serialu „Drake i Josh”. Tym razem w życiu chłopaków namiesza pewna mała, słodka dziewczynka, Mary Alice, która znajdzie się w centrum ich uwagi podczas świątecznych przygotowań. Drake i Josh zostaną zmuszeni do tego, by zapewnić dziewczynce i jej rodzicom najlepsze święta wszech czasów!

PREMIERY SERIALI:

GAME SHAKERS. JAK WYDAĆ GRĘ

Premiera: 3 grudnia, niedziela, godz. 17:50

Emisja: niedziele, godz. 17:50

Kolejny sezon historii dwóch dwunastolatek z Brooklynu tworzących najpopularniejszą na świecie grę na urządzenia mobilne. Zarobione pieniądze dziewczyny inwestują we własną firmę specjalizującą się w produkcji kolejnych gier. Czy pogodzą pracę ze szkołą i odniosą sukces?

JESTEM FRANKY

Premiera: 4 grudnia, poniedziałek, godz. 20:05

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 20:05

W nowych odcinkach Franky, która już stała się pół człowiekiem, pół robotem, znowu będzie walczyła ze swoimi uczuciami. Nic już nie będzie takie, jak kiedyś. Dziewczyna przeżywać będzie nowe emocje, uczucia oraz nowe przygody… Dopiero teraz Franky zaczynie zdawać sobie sprawę, że relacje między androidami i ludźmi są czymś bardziej skomplikowanym niż wszyscy myśleli.

PREMIERY ANIMOWANE:

RAFCIO ŚRUBKA, sezon 1

Premiera: 2 grudnia, sobota, godz. 7:45

Emisja: sobota-niedziela, godz. 7:45

Ten serial animowany wprowadza widzów w świat nauki i technologii. Rafcio Śrubka to niesamowicie zdolny dziesięcioletni chłopiec, który wykorzystuje swoją znajomość inżynierii w celach ponownego wykorzystywania części maszyn i tworzenia gadżetów. Główny bohater wraz ze swoimi mechanicznymi przyjaciółmi codziennie przeżywa niezwykłe przygody i znajduje wyjście z każdej sytuacji.

BLAZE I MEGA MASZYNY, sezon 3

Premiera: 2 grudnia, sobota, godz. 7:25

Emisja: sobota-niedziela, godz. 7:25

Nowe odcinki zawierają jeszcze więcej przygód szalonych monster trucków, które podróżują po całym świecie, stawiając czoła wyzwaniom. Bohaterów czeka wiele przygód i niezapomnianych wrażeń. Podczas szalonych wyścigów czerwony monster truck, Blaze oraz ośmioletni młody technik AJ bez wątpienia pokażą prawdziwą jazdę!

HARMIDOM, sezon 2

Premiera: 9 grudnia, poniedziałek, godz. 7:05

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 7:05

Zupełnie nowe przygody bohaterów „Harmidomu”, w którym nie zabraknie komicznych sytuacji oraz dużej dawki śmiechu. Odpowiedzialnym za wszystkie sztuczki swoich dziesięciu sióstr, jak zwykle, będzie Hirek Harmidomski, który jako jedyny syn w rodzinie będzie musiał codziennie wymyślać kolejne sposoby na rozwiązanie problemów. A tych, w rodzinie Harmidomskich na pewno nie zabraknie.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.