Nowa ramówka na drugie urodziny Top Kids

Z okazji drugich urodzin kanału TOP KIDS przygotowana została nowa ramówka, która ruszyła 1-go grudnia. Głównym celem wprowadzenia zmian, było podzielenie seriali animowanych na bloki, idealne dla najmłodszych oraz trochę starszych widzów. To wszystko po to, by sprostać wymaganiom najmłodszych i sprawić, by dzieci na dłużej mogły zostać w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów.

 

 

 

 

Kultowe serialne animowane dla najmłodszych emitowane są rano, wtedy kiedy starsza grupa widzów kanału TOP KIDS przeważnie jest w szkole. Do najpopularniejszych pozycji w tym bloku należą m.in Teletubisie, Witaj Franklin, Troskliwe Misie czy Przygody Misia Paddingtona.
Po bloku dla najmłodszych, emitowane będą pozycję dla starszych odbiorców, takie jak uwielbiany przez wszystkie dzieci Łebski Harry, Dennis Rozrabiaka, Załoga Dino czy nietuzinkowy Inspektor Gadżet.

TOP KIDS to kanał dziecięcy z kultowymi serialami animowanymi z lat 80-tych i 90-tych, który wystartował 01.12.2015 roku. Kanał zaciekawi nie tylko najmłodszych, ale też wzbudzi sentyment u dorosłych. TOP KIDS łączy pokolenia, dzięki czemu wspólne oglądanie bajek to wspaniała rodzinna przygoda! Kanał jest dostępny u największych operatorów kablowych w Polsce, m.in. UPC Polska, Multimedia Polska, Netia, Toya i ponad 60 innych sieciach kablowych.

3 thoughts on “Nowa ramówka na drugie urodziny Top Kids

 • 5 grudnia 2017 o 18:03
  Permalink

  Szkoda, że VECTRA ociąga już się 2-lata z dodaniem TOP KIDS HD. 🙁

  Odpowiedz
 • 5 grudnia 2017 o 19:52
  Permalink

  Panie Bartoszu nie tylko z tym kanałem VECTRA ociąga się z dodaniem jakie porządne kanały dodała w tym roku? No i jakie braki ma w porównaniu z konkurencją w kanałach HD to jest kpina z abonentów!!!!!!?????

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *