Milionerzy od 2 września w TVN

Przed nami 12 pytań, 3 koła ratunkowe, 2 progi gwarantowane. Czy chcesz usłyszeć pierwsze pytanie? – na dźwięk tych słów każdy gracz czuje ekscytację i grozę jednocześnie. W najbliższym jesiennym sezonie nie zabraknie silnych emocji, zadziwiających zwrotów akcji i wspaniałych graczy!

 

 

Z Milionerami nie będziesz się nudzić! Emocje sięgające zenitu, trudne i zaskakujące pytania, presja czasu, ryzyko przegranej i euforia wygranej. Nawiązania do bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie, kontrowersyjnych postaci, bohaterów kultury masowej. Czasem już przy pierwszym pytaniu pojawiają się wątpliwości, niepewność i stres. To, co dla widzów jest rozrywką, dla graczy stanowi prawdziwy sprawdzian z opanowania i zachowania zimnej krwi, o czym przekonała się Magda z poprzedniego sezonu, którą pokonało pierwsze pytanie o naczynie z sitkiem.

Każdy gracz, który zasiada twarzą w twarz z Hubertem Urbańskim, kalkuluje czy warto ryzykować. Kiedy skorzystać z koła ratunkowego? Czy grać dalej, czy jednak zakończyć grę i zabrać już wygraną sumę? Droga do miliona jest kręta, łatwo się pomylić, dać się ponieść emocjom czy wątpliwościom. Najlepszym wzorem niech będzie Katarzyna Kant-Wysocka, zwyciężczyni miliona w poprzednim sezonie. Opanowanie, spokój, rozsądek, pewność siebie, rozwaga i odwaga w podejmowaniu ryzyka to jej cechy jako gracza i być może najlepszy sposób na zdobycie miliona złotych! Jak powiedział kiedyś Hubert Urbański – bez ryzyka i wiary w siebie trudno jest wygrać duże pieniądze!

Milionerzy od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55. Nowy sezon już 2 września w TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *