Technologia - Promocje

Mio kusi nowościami na targach IFA Berlin 2019

Targi IFA to jedne z najstarszych i największych na świecie targów elektroniki użytkowej. To miejsce prezentacji nowości, spotkań branżowych oraz szansa na uzyskanie pełnego przeglądu sytuacji rynkowej. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć najbardziej rozpoznawalnego globalnie producenta wideorejestratorów oraz nawigacji na świecie.

 

 

Mio zaprezentuje swoją ofertę produktową w dniach 6-11 września 2019 r. na stoisku numer 106 w hali 4.2. Odwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z dobrze już znanymi na polskim rynku urządzeniami z serii MiVue oraz nawigacjami Pilot czy Spirit. Nie zabraknie także produktów z rodziny Cyclo, przeznaczonych na rower. Jednak najważniejsze miejsce zajmą nowości. Na targach w Berlinie Mio zaprezentuje m.in. wideorejestrator MiVue i20, Connected DVR, czyli zintegrowana kamera wraz z rozwiązaniem cloudowym oraz MiVue M760D, czyli pierwszy wideorejestrator dedykowany jednośladom.

„Nie możemy się doczekać targów IFA, by pokazać wszystkie nowości od marki Mio. Szykujemy urządzenia dla zupełnie nowych grup odbiorców. Nasze rozwiązania znajdą zastosowanie na rynkach dealerów samochodowych, taksówkarzy, transportu publicznego, czy dostawców floty pojazdów.” –  mówi Łukasz Tetkowski, Marketing Manager CEU MiTAC.

Na targach w Berlinie Mio zaprezentuje m.in. wideorejestrator MiVue i20. Jest to kamera samochodowa przeznaczona do wnętrza pojazdu. Przesłona F1.8 oraz sensor Sony zapewnią bardzo dobrą jakość nagrań nawet w słabym warunkach oświetlenia kabiny.

Kolejną nowością od Mio jest Connected DVR, czyli zintegrowana kamera wraz z rozwiązaniem cloudowym. Urządzenie oferuje rozwiązanie do nagrywania całodobowego 7 dni w tygodniu, tworzenia kopii zapasowych w chmurze oraz śledzenia trasy pojazdów. Urządzenie wyposażone jest w tryb parkingowy, inteligentny czujnik analizujący zachowanie prowadzącego pojazd oraz opcję skorzystania z pomocy drogowej. Produkt może być przeznaczony do użytku osobistego lub biznesowego, w tym dla dealerów samochodów, korporacji taksówkarskich czy transportu publicznego.

Na targach berlińskich Mio pokaże także MiVue M760D, czyli pierwszy wideorejestrator dedykowany jednośladom.

„Mio MiVue M760D wyznacza zupełnie nowy kierunek na półce produktów przeznaczonych do jazdy na motocyklu. Jesteśmy przekonani, że jest to kategoria, która będzie się bardzo szybko rozwijać w nadchodzącym czasie.”dodaje Tetkowski.

To nie koniec nowych produktów od marki Mio. Na targach w Belinie swoją premierę będą miały także kamery samochodowe z serii TALAS. Kamery rejestrują obraz w rozdzielczości Full HD 1080p, zapisując 60 klatek na sekundę. Wideorejestratory wyposażone będą w uchwyt magnetyczny, który pozwoli na szybkie ustawienie kamery, moduł GPS oraz inteligentny tryb parkingowy. Rzeczywisty kąt widzenia w kamerach to 150 stopni, a dodatkowo model MiVue 826 wyposażony jest w moduł WiFi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *