Wizjonerskie piątki z TNT

W każdy piątek września widzowie TNT będą mogli oczekiwać wieczorów pełnych wrażeń. Wśród prezentowanych na kanale kasowych produkcji, pełnych akcji i efektów specjalnych rodem z Hollywood znajdą się „Uciekinier”, „Pacific Rim”, „Żołnierze kosmosu”, a także legendarny „Armageddon”.

 

 

W ramach cyklu „Wizjonerskie piątki” jako pierwszą widzowie obejrzą produkcję „Uciekinier”. Film przedstawia wizję programu telewizyjnego z przyszłości, którego uczestnicy walczą o swoją wolność, pokonując niebezpieczne etapy gry. Walkę na śmierć i życie musi stoczyć także Ben Richards (Arnold Schwarzenegger), były policjant, skazany za przestępstwo, którego nie popełnił. Jego skuteczność zaskakuje przede wszystkim organizatorów widowiska. Odkryta po drodze prawda o charakterze programu mobilizuje głównego bohatera nie tylko do odzyskania wolności, ale także wymierzenia sprawiedliwości pomysłodawcom przedsięwzięcia.

W kolejnym tygodniu na ekranach zagości produkcja science fiction „Pacific Rim”, przedstawiająca losy ludzkości stojącej w obliczu apokalipsy. Po tym jak na Oceanie Spokojnym powstaje międzywymiarowy portal, z Pacyfiku zaczynają wyłaniać się gigantyczne, siejące spustoszenie stworzenia – Kaiju. Ludzie jednoczą się, by skonstruować Jaegery, czyli gigantyczne humanoidalne roboty, kontrolowane przez umysły pilotów. Siła przybyszów z kosmosu okazuje się jednak przerastać najśmielsze wyobrażenia mieszkańców Ziemi.

Film „Żołnierze kosmosu” opowiada historię międzyplanetarnej wojny, toczącej się w XXIII wieku między Ziemią, a koloniami dużych owadopodobnych kosmitów. Akcja koncentruje się na doświadczeniach Johnny’ego Rico (Casper Van Dien), jednego z trzech przyjaciół, którzy zapisują się do wojska na rok przed początkiem krwawego starcia między Ziemianami, a najeźdźcami z kosmosu.

Cykl „Wizjonerskie piątki” zakończy misja ratunkowa, na czele której stanie Harry Stamper (Bruce Willis), czyli film „Armageddon”. Potężny meteoryt zbliża się do Ziemi. Jedyną szansą na ocalenie ludzkości jest wysłanie ekipy specjalistów zajmujących się ekstremalnymi odwiertami. Wykwalifikowani robotnicy, na czele których stanął Stamper, nie do końca jednak sprawdzają się w roli astronautów. Czy misja zakończy się powodzeniem?

Plan emisji:

W każdy piątek o godzinie 21:00

06.09 – Uciekinier

13.09 – Pacific Rim

20.09 – Żołnierze kosmosu

27.09 – Armageddon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *