PolsatSport w TV

Mirosław Smyła gościem Cafe Futbol dzisiaj, 17:00Piłka nożna

Mirosław Smyła będzie gościem najbliższego Cafe Futbol. W programie eksperci porozmawiają o Fortuna 1. Lidze, PKO BP Ekstraklasie oraz Bundeslidze. Nasza kamera spotkała się w Gdańsku z bohaterem ostatnich derbów Trójmiasta, Flavio Paixao.

 

 

W minionym tygodniu powróciła Fortuna 1. Liga. To trzecie rozgrywki w naszym kraju, które wznowiono po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią. Jak to często bywa w ostatnich latach, w walce o awans do PKO BP Ekstraklasy jest wiele klubów i zapewne do ostatnich kolejek nie będzie wiadomo, kto w przyszłym sezonie zasili szeregi elity. Temat powrotu Fortuna 1. Ligi przeanalizował Michał Bugno.

Kamera Cafe Futbol odwiedziła Flavio Paixao oraz jego partnerkę. Przypomnijmy, że Portugalczyk zaliczył hat-tricka w derbach Trójmiasta. Lechia Gdańsk pokonała w nich Arkę Gdynia 4:3. W programie połączymy się z Arturem Wichniarkiem, który nieustannie śledzi wydarzenia w Bundeslidze.

Gościem Bożydara Iwanowa będzie Mirosław Smyła. Obecny trener SMS-u Radzionków w przeszłości prowadził m.in. Zagłębie Sosnowiec, Rozwój Katowice czy Odrę Opole. Na początku marca podziękowano mu za pracę w Koronie Kielce. Jego miejsce zajął dobrze znany w Kielcach Maciej Bartoszek, z którym połączymy się już na początku programu.

W Cafe Futbol również nasi eksperci Roman Kołtoń i Cezary Kowalski, a także powracający ciałem do studia Tomasz Hajto.

Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od 12.25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *