II liga: Stal Rzeszów – Widzew Łódź w TVP 3 i tvpsport.pl

Piłkarze Widzewa Łódź w słabym stylu wrócili do gry w 2. lidze po przerwie spowodowanej koronawirusem. Lider rozgrywek będzie mógł się zrehabilitować już w najbliższym meczu ze Stalą Rzeszów w 24. kolejce.

Widzew miał wznowić rozgrywki od zwycięstwa nad Skrą Częstochowa. Skazywany na porażkę goście sprawili jednak dużą niespodziankę, wygrywając w Łodzi 2:1. Jedyną bramkę dla zespołu Marcina Kaczmarka zdobył w końcówce Marcel Gąsior.

W dużo lepszym stylu do gry wrócili piłkarze Stali Rzeszów, którzy walczą o występ w barażach o 1. ligę. W środę wygrali na wyjeździe z Elaną Toruń 4:1. Hat-trickiem popisał się Damian Michalik, bramkę zdobył także Wojciech Reiman.

Stal Rzeszów – Widzew Łódź. Kiedy transmisja?

Będzie to druga kolejka 2. ligi po blisko trzymiesięcznej przerwie związanej z pandemią koronawirusa.

Spotkania 24. kolejki odbędą się 6 i 7 czerwca. Mecz Stali Rzeszów z Widzewem Łódź zostanie rozegrany w niedzielę. Początek o godz. 13:05.

Spotkanie między Stalą i Widzewem będzie można zobaczyć na żywo w TVP 3 oraz online w tvpsport.pl oraz aplikacji. Retransmisja meczu tego samego dnia o godz. 18:00 w TVP Sport.

Stal Rzeszów – Widzew Łódź. Sytuacja w tabeli 2. ligi

Po 23. kolejkach Widzew jest liderem z 47 punktami. Mimo porażki ze Skrą wciąż mają trzy punkty przewagi nad drugim GKS Katowice.

Rzeszowianie obecnie plasują się na siódmym miejscu w tabeli. Tylko trzy punkty dzielą ich od szóstej pozycji, gwarantującej grę w barażach o 2. ligę.

Stal Rzeszów – Widzew Łódź – szczegóły transmisji. Kiedy mecz, gdzie obejrzeć, kto skomentuje

Gdzie: TVP 3, TVPSPORT.PL i aplikacja mobilna

Kiedy: niedziela 7 czerwca o godz. 13:00. Początek meczu o 13:05.

Komentator: Tomasz Jasina