MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Propozycje Platformy Canal+ na niedzielę 7 czerwca

Propozycje programowe kanałów Platformy Canal+ na niedzielę 7 czerwca 2020 roku.

 

 

CANAL+ PREMIUM

 

Wilk w owczej skórze 2


animacja, Rosja, 2019
reżyseria: Vladimir Nikolaev

Czy wilki mogą żyć w zgodzie z owcami? Odpowiedź na to odwieczne pytanie znajdziecie w mądrym i zabawnym filmie animowanym.

Wilk imieniem Szary, niegdyś w ramach nauczki zmieniony w barana, teraz jest dumnym przywódcą wioski, gdzie jego drapieżni pobratymcy żyją w zgodzie z owcami. Niestety, ich małą utopię próbuje zniszczyć wataha, która preferuje tradycyjne – to znaczy: bezlitosne i krwawe – stosunki w świecie natury. Rosyjski film animowany w służbie dobrej zabawy i powszechnej tolerancji.

PREMIERA: CANAL+ PREMIUM, niedziela, 6 czerwca, godz. 10:00, powtórka 12 czerwca o godz. 08:00

 

CANAL+ FILM


Młody Ahmed

dramat, Belgia, Francja, 2019
reżyseria: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
obsada: Idir Ben Addi, Olivier Bonnaud, Myriem Akheddiou

Niepokoje młodego Ahmeda, fanatycznego wyznawcy islamu. Wstrząsający dramat braci Dardenne, który na festiwalu w Cannes wyróżniono nagrodą za reżyserię.

Z Ahmedem stało się coś złego. Ze zwyczajnego nastolatka zmienił się w islamskiego ekstremistę, który kroczy ścieżką świętej wojny. Czy zindoktrynowana i zabłąkana jednostka ma szansę wrócić na łono społeczeństwa? Na to pytanie próbują odpowiedzieć bracia Dardenne, mistrzowie filmowego realizmu. Ich ostatnie dzieło jest kolejnym artystycznym triumfem, wyróżnionym w Cannes nagrodą za reżyserię.

EMISJA: CANAL+ FILM, niedziela, 6 czerwca, godz. 16:35, powtórka 17 czerwca o godz. 09:40

 

CANAL+ FAMILY

 

Yesterday

komedia, UK, Rosja, Chiny, Japonia, 2019
reżyseria: Danny Boyle
obsada: Himesh Patel, Lily James, Sophia Di Martino

W świecie, z którego nagle zniknęli Beatlesi, tylko jeden człowiek pamięta ich piosenki. Nic więc dziwnego, że zostaje mesjaszem rocka.

Niespełniony muzyk pewnego dnia budzi się w świecie, z którego historii wymazani zostali Beatlesi. Tylko nasz bohater zdaje się pamiętać piosenki czwórki z Liverpoolu, co postanawia wykorzystać, aby wreszcie zrealizować marzenie o wielkiej sławie. Przebojowa komedia Danny’ego Boyle’a, reżysera oscarowego „Slumdoga. Milionera z ulicy”.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 6 czerwca, godz. 20:25

 

CANAL+ SERIALE

 

Grzesznik 3

serial kryminalny, USA, 2020
reżyseria: Adam Bernstein
obsada: Bill Pullman, Chris Messina, Jessica Hecht, Parisa Fitz-Henley

Harry Ambrose wie o ludzkich grzechach więcej niż ktokolwiek inny. Doświadczony detektyw ma przed sobą nową sprawę.

Skąd bierze się zło? Czemu na pozór zwyczajni ludzie popełniają straszliwe zbrodnie? Trzeci sezon serialu kryminalnego, w którym paradoksalne incydenty bada detektyw o zmęczonej twarzy Billa Pullmana. I oto Harry Ambrose staje przed nowym wyzwaniem. Pracując nad sprawą, w której podejrzanym jest powszechnie lubiany nauczyciel, będzie musiał sięgnąć daleko w mroczną przeszłość.

EMISJA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 6 czerwca, godz. 20:00, odc. 5., 6.

 

CANAL+ DOKUMENT

 

53 wojny

Dramat, Polska, 2018

reżyser: Ewa Bukowska

obsada: Magdalena Popławska, Michał Żurawski, Krzysztof Stroiński, Dorota Kolak, Kinga Preis, Mirosław Haniszewski

Witek jest korespondentem wojennym, a Anka to jego żona, która nieustannie czeka, aż mąż wróci bezpiecznie do domu. Czy nawet tak wielka miłość jest w stanie wytrzymać warunki, w których przyszło im żyć?

Anka i Witek są w sobie bardzo zakochani, jednak gdy mężczyzna wyjeżdża na wojenny front, aby dokumentować zachodzące tam wydarzenia, jego żona nie może usiedzieć w spokoju, drżąc ze strachu o jego życie. Anka stara się żyć normalnie, jednak niepewność i strach o życie męża wygrywa.

EMISJA: CANAL+ DOKUMENT, niedziela, 6 czerwca, godz. 20:00

 

ALE KINO+

 

Drapieżnik

thriller, USA 2007
reżyseria: Wai-keung Lau

Erroll Babbage (Richard Gere) pracuje dla Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego. Jego zadaniem jest ściganie sprawców przestępstw na tle seksualnym. Po osiemnastu latach służby, mężczyzna czuje się już wypalony.

Niepokojący stan jego zdrowia oraz notoryczne łamanie regulaminu sprawiają, że przełożeni Errolla pragną wysłać go na przedwczesną emeryturę. Ostatnim zadaniem w karierze Babbage’a ma być śledztwo w sprawie zaginionej nastolatki, Harriet Wells (Kristina Sisco). Doświadczonemu detektywowi służy pomocą stażystka Allison Lowry (Claire Danes). Erroll szybko nabiera złych przeczuć, w związku z zagadką, którą ma rozwiązać.

PREMIERA: ALE KINO+, niedziela, 6 czerwca, godz. 22:30, powtórka 12 czerwca o godz. 00:10

 

KUCHNIA+

 

Na islandzkiej farmie

Seria dokumentalna, Dania, 2017, 32 x 30 min.

Młody szef kuchni, Árni Ólafur, przenosi się z Nowego Jorku na Islandię. Kupuje farmę i rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w swoim życiu. Czy to będzie sielanka?

Coraz więcej mieszkańców miast marzy o wyprowadzce na wieś. Niewielu jednak decyduje się na zmianę tak radykalną jak Árni Ólafur. Młody kucharz zostawia tętniący życiem Nowy Jork, by zamieszkać na Islandii, na odludnej farmie. Nie zna się na rolnictwie, ale chce uprawiać warzywa i hodować zwierzęta. Ciężko pracuje i… świetnie gotuje, w przerwach między pracą na roli a poznawaniem okolicy.

PREMIERA: KUCHNIA+, niedziela, 6 czerwca, godz. 18:45, odc. 23., powtórka 8 czerwca o godz. 22:15

 

DOMO+

 

Lifting wnętrz z Marią Semczyszyn 2

Seria poradnikowa, Polska, 2020, 12 x 25 min.

Maria Semczyszyn i Wiesiek Skiba pomagają widzom Domo+ w szybkich metamorfozach wnętrz mieszkań i domów.

Drugi sezon programu jest bardzo emocjonujący. Wszyscy bohaterowie rozpoczynają nowy rozdział w życiu i potrzebują zmian we wnętrzach swoich mieszkań. Mogą liczyć na pomoc Marii Semczyszyn i Wieśka Skiby, a także swojej rodziny i przyjaciół. Czasu jest niewiele, a pracy dużo, więc trzeba będzie zakasać rękawy. Efekt końcowy wynagrodzi wszystkie te wysiłki.

PREMIERA: DOMO+, niedziela, 6 czerwca, godz. 16:30, odc. 6., powtórka 11 czerwca o godz. 15:30

 

PLANETE+

 

Kaczki do zadań specjalnych

Film dokumentalny, Tajlandia, 2019, 52 min.

Reżyseria: Suriyon Jongleepun

Kaczki, jakich nie znaliście. Zaskakująca i zabawna opowieść z ekologicznym przesłaniem.

Pewien tajski farmer tak się przejął degradacją środowiska naturalnego, że postanowił nie używać pestycydów na swoich polach. Ale jak inaczej chronić rośliny? Wpadł na pomysł, żeby… wytresować kaczki. Tak, aby zjadały szkodniki i chwasty, nie niszcząc upraw. Jak pomyślał, tak zrobił. I choć sąsiedzi przyczepili mu łatkę szaleńca, on z powodzeniem wyszkolił tysiące kaczek. I razem pracują w polu.

PREMIERA: PLANETE+, niedziela, 6 czerwca, godz. 22:00, powtórka 14 czerwca o godz. 21:00

 

MiniMini+ 

 

Strażak Sam 8 i 9 (52×10’)

serial animowany, Wlk. Brytania, 2013

Nowy sezon to jeszcze więcej przygód i akcji ratunkowych! Strażak Sam i jego drużyna będą mieli więcej pracy niż kiedykolwiek!

Serial o przygodach Strażaka Sama podbił serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje – wtedy Sam i jego drużyna muszą wkroczyć do akcji. Nie ważne czy popsuje się pociąg, czy trzeba pomóc pasażerom łodzi, która utknęła na morzu – Sam, Penny, Elvis i Oficer Steele są zawsze na posterunku, gotowi do niesienia pomocy! Dzielny strażak nie tylko gasi pożary i bierze udział w akcjach ratunkowych, ale również doradza mieszkańcom Pontypandy w różnych sprawach. Wszyscy cenią jego rozwagę i mądrość.

EMISJA: MINIMINI+, niedziela, 6 czerwca, godz. 18:00, odc. 7.

 

teleTOON+

 

Denver, ostatni dinozaur

(26×11’)

serial animowany, Francja, 2018

Mieszkająca w Kalifornii paczka przyjaciół przypadkiem natrafia na prehistoryczne jajo dinozaura. Niedługo później wykluwa się z niego inteligentny dinozaur Denver, który w mig pojmuje ludzki język i jest w stanie komunikować się ze swoimi przyjaciółmi. Dinozaur przysparza im wiele problemów i ciągle pakuje znajomych w tarapaty, ale mimo wszystko staje się częścią grupy. Przyjaciele uczą go jak się ukrywać przed ciekawskimi oczami gapiów, jak się jeździ na deskorolce, a Denver w zamian stwarza masę zabawnych sytuacji. Czym nas zaskoczy ostatni dinozaur?

EMISJA: TELETOON+, niedziela, 6 czerwca, godz. 09:00, odc. 12. – 22.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *