Media

Misiek Koterski i jego #Hot16Challenge2 tylko na YouTube MTV Polska

Popularny aktor dołączył do gwiazd, które podjęły wyzwanie, mające na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią COVID-19.

 

 

W odpowiedzi na wyzwanie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, Odety Moro oraz Arkadiusza Tańculi, Misiek Koterski nagrał swoje 16 wersów i dołączył do rapowej akcji bijącej rekordy popularności w sieci. Nagranie opublikowane zostało na oficjalnym kanale MTV Polska w serwisie YouTube. Celem akcji #Hot16Challenge2 jest walka z koronawirusem i zbiórka pieniędzy na rzecz służby zdrowia.

„Jesteśmy dumni, że właśnie nasz kanał został wybrany przez Miśka Koterskiego do dystrybucji jego #Hot16Challenge2. Marka MTV od zawsze wspiera zarówno artystów, jak i różnego rodzaju inicjatywy podejmowane w słusznym celu, a taką z pewnością jest akcja mająca na celu zbiórkę środków wspierających walkę z pandemią COVID-19” komentuje Daniel Reszka, VP Comedy&Entertainment, Youth&Music Brands, ViacomCBS Networks CEE. „Mamy nadzieję, ze popularność naszego kanału w serwisie YouTube, który subskrybuje ponad 260 tysięcy osób, przyczyni się do jeszcze szerszego rozpropagowania tej akcji”.  – dodaje Daniel Reszka.

Nie jest to pierwsza współpraca Miśka Koterskiego z ViacomCBS w Polsce. Aktor był gospodarzem trzeciego sezonu „Comedy Club”. Wystąpił także w serialu „Drunk History – Pół litra historii”.

Więcej o MTV zawsze na www.mtv.pl, Facebooku, Twitterze, Google Plus, Pinterest oraz Snapchat: mtvpolska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *