Kaspersky Managed Detection and Response z najwyższą oceną na platformie Gartner Peer Insights

Rozwiązanie Kaspersky Managed Detection and Response™ uzyskało najwyższą ocenę klientów na platformie Gartner Peer Insights. Na dzień 8 lutego 2022 r. łączna ocena firmy wynosi 5 na 5 i opiera się na 33 zweryfikowanych recenzjach, przy czym 100% użytkowników jest skłonnych zarekomendować rozwiązanie.

 

Do 8 lutego 2022 r. rozwiązanie Kaspersky Managed Detection and Response zostało zrecenzowane na platformie Gartner Peer Insights przez 33 klientów korporacyjnych, otrzymując łączną ocenę 5 gwiazdek. Recenzenci reprezentują różne sektory, w tym rządowy, usługowy, finansowy, produkcyjny oraz ochrony zdrowia w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji oraz Ameryce Północnej.

Wśród głównych korzyści powierzenia zadania wykrywania zagrożeń usłudze Kaspersky Managed Detection and Response klienci podkreślali nieprzerwaną ochronę świadczoną w trybie 24/7, wysoki poziom wiedzy eksperckiej w zakresie cyberochrony, niezawodność oraz łatwość użycia. Usługa łączy w sobie technologie wykrywania, w tym mechanizmy oparte na uczeniu maszynowym, z rozległą wiedzą i doświadczeniem profesjonalnych zespołów firmy Kaspersky w obszarze wyszukiwania zagrożeń i reagowania na incydenty. Dzięki temu klienci są chronieni nawet przed takimi zagrożeniami, które aktywnie unikają wykrycia, np. poprzez podszywanie się pod legalne oprogramowanie.

Przykładowe recenzje:

Wsparcie otrzymywane od firmy Kaspersky jest wyjątkowe. Eksperci zawsze są chętni do pomocy i udzielania wsparcia, tam gdzie to możliwe. Jesteśmy klientem firmy Kaspersky od kilku lat – jej rozwiązanie za każdym razem okazywało się skuteczne – ekspert ds. bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem z sektora ochrony zdrowia.

Zakupiliśmy Kaspersky MDR w celu zapewnienia dodatkowej warstwy bezpieczeństwa w naszej firmie oraz uzyskania profesjonalnej pomocy w reagowaniu na cyberataki. Jak dotąd doświadczyliśmy jedynie kilku drobnych incydentów niewymagających poważnej reakcji (niebezpieczne załączniki do wiadomości e-mail). Jednak w przypadku urządzenia, które wydawało się zainfekowane, skontaktował się z nami ekspert z firmy Kaspersky, podpowiadając nam, jakie działania powinniśmy podjąć, aby odpowiednio złagodzić atak. W przypadku prawdziwego ataku reakcja doświadczonego eksperta jest bezcenna i niezbędna w celu zminimalizowania szkód. Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwiązania i czujemy się gotowi na odparcie każdego ataku – integrator systemów z branży produkcyjnej.

Usługa pomaga nam rozłożyć obciążenie pracą między wewnętrznymi specjalistami a personelem firmy Kaspersky. Dzięki temu możemy teraz skupić nasze kompetencje na najistotniejszych kwestiach wewnątrz naszej organizacji – specjalista ds. bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem w sektorze rządowym.

Wszystkie recenzje z platformy Gartner Peer Insights dotyczące Kaspersky Managed Detection and Response są dostępne tutaj. Dalsze informacje na temat usługi Kaspersky Managed Detection and Response są dostępne tutaj.

Oświadczenie firmy Gartner

Gartner Peer Insights zawiera opinie indywidualnych użytkowników końcowych oparte na ich własnych doświadczeniach dotyczących wymienionych na platformie dostawców. Nie powinny być one interpretowane jako stwierdzenia faktu oraz nie stanowią poglądów firmy Gartner ani jej jednostek zależnych.

Gartner oraz Gartner Peer Insights™ stanowią zarejestrowane znaki handlowe firmy Gartner, Inc. oraz/lub jej jednostek zależnych w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie i zostały tu wykorzystane za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *