Mistrzostwa Polski 318 IS CUP PL w Motowizji

Motowizja została partnerem medialnym Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 318 IS CUP PL. Dzięki temu widzowie stacji będą mogli obserwować tę serię na antenie już od maja. Mistrzostwa Polski 318 IS CUP PL to seria, która powstała z inicjatywy samych zawodników. Jej historia sięga 2016 roku.

 

 

„To dla nas bardzo ważne, że MOTOWIZJA objęła nasze Mistrzostwa telewizyjnym patronatem. Także zawodnicy przyjęli tę wiadomość z dużym entuzjazmem. Dla największej polskiej klasy wyścigowej to w końcu odpowiednia promocja i nowe możliwości dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi stacji”mówi Marcin Białczyk, Członek Zarządu Stowarzyszenia.

W tym roku, podczas trzeciego sezonu mistrzowskiego tytułu bronić będzie Karol Wyka. Walczyć z nim będzie dwudziestu trzech innych kierowców.

Tegoroczny kalendarz Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 318 IS CUP PL składa się z sześciu rund po dwa wyścigi każda. Czterokrotnie kierowcy odwiedzą Tor „Poznań”, a dodatkowo udadzą się na litewski Nemunas Ring oraz położony w Słowacji Slovakiaring. Pierwsza runda już w ten weekend na Torze „Poznań” w Przeźmierowie.

Podsumowanie pierwszej tegorocznej rundy 318 IS CUP PL na Torze „Poznań” będzie miało swoją premierę na antenie Motowizji w poniedziałek, 7 maja o godzinie 20:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *