"Mistrzowskie cięcie" w TVN Style

Fryzjerski talent show powraca! Już po raz drugi mistrz sztuki fryzjerskiej Maciej Maniewski, stylistka Alicja Napiórkowska, Michał Piróg oraz prowadząca Gabi Drzewiecka ruszają w Polskę, by znaleźć niezwykły fryzjerski talent.
 

 
Z dziesiątek kandydatów, którzy zgłosili się na castingi w największych miastach Polski jury wybierze dziesięcioro najlepszych, którzy staną w szranki o tytuł mistrza.
W nadmorskim kurorcie uczestnicy wspierani przez prowadzącą Gabi Drzewiecką będą musieli wykazać się nie tylko kreatywnością, talentem i szybkością, ale też zapanować nad własnymi emocjami.
W każdym odcinku czeka ich surowa ocena jurorów, którzy zwracają uwagę na każdy szczegół. Oni nie akceptują fuszerek. Wydali wojnę kolejnym złym stylizacjom fryzur, nieudanym koloryzacjom i niedbałym cięciom. Walka między uczestnikami będzie zacięta. Do finału może dojść jedynie trójka najlepszych.
Każdy odcinek to dla bohaterów nowe wyzwania – sesje zdjęciowe, trudne koloryzacje, praca pod presją czasu, czy ostrzyżenie nietypowych i wymagających klientów. Wszystko po to by zawalczyć o prestiż, sławę i tytuł mistrza!
PREMIERA: 2 CZERWCA, SOBOTA, GODZINA 14.45

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *