Miuosh i Smolik w premierowym koncercie tylko w TVP Kultura

26 maja o godz. 22.10 TVP Kultura zaprasza na wyjątkowy koncert gwiazd hip-hopu, rocka i muzyki elektronicznej m. in. Miuosha, Smolika, Nosowskiej, Roguckiego w towarzystwie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.
 

 
Trzy lata po wspólnym występie z Radzimirem „Jimkiem” Dębskim, raper Miłosz „Miuosh” Borycki wraca do przepięknej sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach z Andrzejem Smolikiem, znanym kompozytorem i jednym z najważniejszych polskich producentów, który łączy minimalistyczną elektronikę z poetyckimi, akustycznymi brzmieniami.
Miuoshowi, Smolikowi i Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia towarzyszą na scenie zaproszeni goście: Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Natalia Grosiak z zespołu Micromusic, Kasia Kurzawska z grupy Sofa oraz brytyjski muzyk Kev Fox.
Autorem orkiestracji utworów Miuosha jest Jan Stokłosa – wiolonczelista, kompozytor mający na koncie współpracę m.in. z Teatrem Wielkim Operą Narodową oraz tak różnymi artystami, jak Catz `n Dogz i Warszawskie Combo Taneczne. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia występuje w pięćdziesięcioosobowym składzie, pod batutą Alexandra Humali.
Miuosh / Smolik / NOSPR w TVP Kultura w sobotę 26 maja o godz. 22.10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *