Narodowa Gala Boksu w Telewizji Polskiej

Takiego wydarzenia pięściarskiego nie było jeszcze w historii! Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Narodowa Gala Boksu. W ringu zobaczymy takich pięściarzy jak Artur Szpilka, Izu Ugonoh, Ewa Piątkowska czy Mariusz Wach. Transmisja 25 maja w TVP Sport i w TVP1!

 

Początek transmisji już od godz. 18:05 w TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Jedynka rozpocznie relację od godz. 22:45, kiedy odbędą się trzy najciekawsze walki wieczoru z udziałem Izu Ugonoha, Ewy Piątkowskiej i Artura Szpilki. Prowadzącym galę będzie najsłynniejszy „ring announcer” na świecie – Michael Buffer. W trakcie tego wydarzenia nie zabraknie także akcentów muzycznych – na scenie mają wystąpić: Edyta Górniak, Liroy i zespół Kombi.

Galę skomentują: Sebastian Szczęsny i Piotr Jagiełło. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski a jego gośćmi będą między innymi: pięściarz Maciej Sulęcki i promotor boksu Andrzej Wasilewski. Reporterami na Stadionie Narodowym będą: Aleksandra Rajewska i Bogusław Solecki.

25 maja (piątek)

Narodowa Gala Boksu TVP Sport, sport.tvp.pl godz. 18:05 na żywo TVP1 godz. 22:45 na żywo

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.