Młodzi Tytani odwiedzają studio Warner Bros. w Cartoon Network

W ostatni dzień wakacji widzowie obejrzą wyjątkowy, dwusetny odcinek „Młodych Tytanów: Akcja!”. Sympatycy produkcji będą mogli zobaczyć, jak zadziorni bohaterowie — Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia — przenoszą się do studia Warner Bros., by uratować swoją kreskówkę przed zagładą. Premiera specjalnego odcinka już 31 sierpnia o godz. 8:15 na antenie Cartoon Network.
 

 
Cartoon Network zaprasza na premierę wyczekiwanego przez fanów dwusetnego odcinka „Młodych Tytanów: Akcja!”. Ostatniego dnia sierpnia Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia wprowadzą widzów w tajemnice pracowni studia Warner Bros.
Grupa zabawnych współlokatorów o niezwykłych mocach zwykle spędza dnie na niewinnych wybrykach i wzajemnych zaczepkach. Jednak tym razem będzie musiała zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem, by ocalić swój animowany świat przed zagładą. Widzowie zobaczą, jak niezwykli nastolatkowie opuszczają kreskówkę i stają oko w oko ze swoimi twórcami. Okaże się, że artyści, w oczekiwaniu na powstanie scenariusza do jubileuszowego odcinka, nieco się rozleniwili i postanowili na jakiś czas zaprzestać dalszych prac nad produkcją. Może to stanowić zagrożenie dla animowanych bohaterów, dlatego dzielni tytani będą musieli temu zapobiec!
Premierę specjalnego, dwusetnego odcinka „Młodzi Tytani: Akcja lato!” będzie można zobaczyć na antenie Cartoon Network już 31 sierpnia o godz. 8:15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *