Internet & Gry - Reklama

MobiRadar – nowa aplikacja Grupy Onet-RAS Polska

Grupa Onet-RAS Polska udostępniła nową aplikację MobiRadar, która wskazuje najlepsze aplikacje na rynku oraz, dzięki udostępnianym testom, zestawieniom i artykułom eksperckim, podpowiada jak w pełni wykorzystać potencjał smartfonów z systemem Android.
 

MobiRadar prezentuje wyczerpujące, rzetelne i aktualne informacje o aplikacjach, usługach i akcesoriach mobilnych. Pozwala uniknąć instalowania niepotrzebnych aplikacji i wskazuje te, które są najbardziej efektywne dla użytkowników smartfonów. W MobiRadar można znaleźć recenzje i zestawienia aplikacji dla systemu Android, aktualności z obszaru technologii mobilnych, poradniki, materiały wideo i galerie zdjęć, testy akcesoriów mobilnych oraz pomoc w wyborze najlepszych usług on-line. Publikacje dostępne w MobiRadar przygotowuje zespół dziennikarzy technologicznych Grupy Onet-RAS Polska, uznanych specjalistów w swoich dziedzinach.

Dzięki aplikacji MobiRadar realizujemy konkretną potrzebę użytkowników, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swój smartfon – jeśli ktoś szuka aplikacji i wiedzy na temat swojego telefonu, to dedykowana do tego aplikacja jest naturalnym źródłem porad, rankingów innych aplikacji i wiedzy na temat akcesoriów – mówi Paweł Paczuski, dyrektor wydawniczy segmentu moto&tech Grupy Onet-RAS Polska.

– Co ważne, kontent wykorzystywany w aplikacji jest tworzony od podstaw w redakcji technologicznej Grupy Onet-RAS Polska i personalizowany dla każdego odbiorcy, a korzystanie z aplikacji jest proste, wygodne i intuicyjne podkreśla Krzysztof Pojawa, szef projektu MobiRadar.

MobiRadar umożliwia także bezpośrednie instalowanie recenzowanych i polecanych przez nią aplikacji – wystarczy skorzystać z Paska Instalacji, który można znaleźć w każdym artykule – nie ma potrzeby ręcznego wyszukiwania omawianej aplikacji w sklepie. W artykułach z testowanymi akcesoriami umieszczony jest Pasek Akcesoriów, który umożliwia przejście do oferty z najniższą ceną.

Aplikacja MobiRadar dostępna jest dla urządzeń z systemem Android bezpłatnie w Sklepie Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.onet.mobiradar&hl=pl

O aplikacji MobiRadar: https://www.youtube.com/watch?v=cfPjSRqXB_E

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *