Moc nowości w Fightklubie

Z nowym rokiem widzowie Fightklubu otrzymali od stacji szereg ciekawych, niepublikowanych nigdy wcześniej w polskiej telewizji magazynów, wśród których na szczególną uwagę zasługują m.in. World of Sport Wrestling oraz VIVO Pro Kabaddi.

World of Sport Wrestling to kultowa brytyjska federacja wrestlingowa, która niedawno po blisko trzydziestu latach wróciła do głównego nurtu angielskiej telewizji. Program zyskał oczywiście odświeżony format, jest znakomicie realizowany i cieszy się ogromną popularnością kibiców. Nie zmieniło się w nim tylko to, że w ringu występują największe gwiazdy europejskiego wreslingu oraz wyróżniające się postacie tej sceny zza Oceanu.

Premierowe odcinki World of Sport Wrestling w każdy czwartek o godz. 22.00 w Fightklubie.

W poniedziałki i wtorki widzowie mogą z kolei oglądać zupełnie nowe dokumentalne produkcje od Hard Knocks Fighting. Tym razem największa kanadyjska federacja MMA zaprasza na trzecią serię cyklu Out of the Cage oraz After the Fight. Jak wyglądają gale HK od kuchni? Co dzieje się na nich poza ringiem? I wreszcie jak po swoich walkach wyglądają najlepsi fighterzy i jak dochodzą do najwyższej formy w… zaciszu gabinetów lekarskich.

W każdy poniedziałek (godz. 22.45) w Fightklubie poczuć będzie można oddech egzotyki, tego dnia stacja wyemituje bowiem premierowe odcinki szóstego sezonu VIVO Pro Kabaddi, a więc niezwykle popularniej w Indiach, Pakistanie i Bangladeszu gry, w której, aby zwyciężyć, trzeba wykazać się sprytem, siłą i szybkością. Z kolei niedzielne wieczory zarezerwowane są dla Road FC, jednej z największych azjatyckich federacji MMA, która w Chinach, Japonii i Korei Południowej zorganizowała już ponad 500 walk.

Premierowe odcinki co tydzień o 22.00.

Ostatnią tegoroczną nowością Fightklubu jest Content Block, program, w którym prezentowane są najlepsze walki z gal Fight Nights Global, Kunlun Fight i Glory Of Heroes. W każdym odcinku widzowie zobaczą jeden elektryzujący pojedynek, a co tydzień przewidziane są dwa premierowe odcinki.

Fani MMA mogą oglądać je w każdy piątek i sobotę o godz. 22.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *