MediaZapowiedzi TV

Mocna dawka wrażeń we wrześniu na kanałach FOX i FOX Comedy

Wrzesień na kanale FOX upłynie pod znakiem wyjątkowych filmów i spotkań z bohaterami ulubionych seriali. Poza drugim sezonem „Genialnej Morgane”, piątym sezonem „Rezydentów” i drugim sezonem „Agentki McCall” FOX zapewni również szansę na prześledzenie od pierwszego sezonu losów zespołu „Szpitala New Amsterdam” w ramach wyjątkowego maratonu. Z kolei na kinomanów czeka prawdziwa uczta – poniedziałki z filmami Quentina Tarantino. Natomiast na FOX Comedy przeniesiemy się do lat 90., a to za sprawą kultowych komedii z tamtego okresu oraz kolejnego sezonu „Skrzydeł”.

 

 

Genialna Morgane, sezon 2
Od 15 września w czwartki, godzina 21:05
Powtórki w soboty 16:35 i wtorki 22:00

Kolejna odsłona przygód 38-letniej Morgane Alvaro (Audrey Fleurot), która choć urodziła się z wysokim potencjałem intelektualnym, to niezbyt dobrze odnajduje się w życiu społecznym. Była sprzątaczka powróci, by znów pomóc w rozwikływaniu zagadek kryminalnych, wraz z kapitanem Karadekiem (Mehdi Nebbou). Do rozwiązania kolejnych spraw duetowi przydadzą się jednak nie tylko ich unikalne cechy i metody pracy, ale również umiejętność współpracy.

Rezydenci, sezon 5
Od 14 września w środy, godzina 21:05

W 5. sezonie „Rezydentów” po raz kolejny będzie można śledzić losy lekarzy i pielęgniarek ze szpitala Chastain Memorial. Na widzów czekają emocje związane z prywatnymi i zawodowymi perypetiami ulubionych bohaterów. Lekarze niestrudzenie będą ratować pacjentów i walczyć z korupcją w systemie opieki zdrowotnej.

Agentka McCall, sezon 2
Od 20 września we wtorki, godzina 21:05

Robyn McCall (Queen Latifah) powraca, by zadbać o sprawiedliwość. Samotna matka nastolatki wiedzie podwójne życie – spełnia się w roli ulicznego anioła stróża i obrończyni słabszych i potrzebujących. W dążeniu do sprawiedliwości pomagają jej William Bishop (Chris Noth), były pracownik CIA, Melody Bayani (Liza Lapira), właścicielka baru i była snajperka, oraz Harry Keshegian (Adam Goldberg), genialny haker.

Dlaczego kobiety zabijają, sezon 2
Od 7 września w środy, godzina 22:55

Kolejny sezon produkcji od Marca Cherry – twórcy hitu „Gotowe na wszystko”. To historia w 10 odcinkach osadzona w 1949 roku, pokazująca, jak krzywdzące jest patrzenie na kobietę wyłącznie przez pryzmat jej urody, jakie mogą być skutki ignorowania przez społeczeństwo oraz do czego były w stanie posunąć się kobiety w latach 40., by zostać zauważone i docenione przez opinię publiczną.

Maraton serialu Szpital New Amsterdam, od sezonu 1.
Od 22 września, godzina 16:30

Dla tych, którzy zdążyli zatęsknić za Maxem Goodwinem i jego kolegami po fachu, FOX przygotował maraton serialu „Szpital New Amsterdam”. Wszystkie 4 sezony będzie można obejrzeć już od 22 września. To doskonała okazja, by przypomnieć sobie perypetie ulubionych bohaterów i jeszcze raz przeżyć z nimi wszystkie wzruszające, pełne emocji momenty.

Maraton filmów Quentina Tarantino
Od 5 września w poniedziałki, godz. 22:00

Fani kultowych filmów z pewnością ucieszą się na poniedziałkowe seanse z Quentinem Tarantino. We wrześniu na kanale FOX będzie można obejrzeć 3 niezapomniane produkcje reżysera. Pierwsza z nich na ekranach już 5 września o godzinie 22:00.

Pulp Fiction
PONIEDZIAŁEK 5 września o 22:00

Kill Bill
PONIEDZIAŁEK 12 września o 22:00

Kill Bill 2
PONIEDZIAŁEK 19 września o 22:00

 

 

We wrześniu na kanale FOX Comedy wciąż królować będą lata 90. Na widzów czekają kolejne dwa sezony kultowego serialu „Skrzydła” oraz filmowe weekendy z najzabawniejszymi komediami z końcówki ubiegłego wieku.

Skrzydła, sezon 7
Od 13 września od poniedziałku do piątku, godzina 16:00

Skrzydła, Sezon 8
Od 30 września, godzina 16:30

Dalsze perypetie dwóch braci Joe i Briana Heckettów (Timothy Daly i Steven Weber) oraz ich przyjaciół. Nie zabraknie też powrotu do przeszłości – w jednym z odcinków bohaterowie odkopią starą kapsułę czasu, którą stworzyli w dzieciństwie. Znajdą w niej listy do samych siebie i zweryfikują, czy ich życie wygląda tak, jak sobie wymarzyli.

W ramach weekendowej rozrywki we wrześniu na widzów Fox Comedy będą czekać wyjątkowe komedie z lat 90. Spotkanie z bohaterami, którzy już lata temu powodowali w nas śmiech do rozpuku, może stać się dobrym lekarstwem po trudach tygodnia.

Wśród zaplanowanych filmów znalazły się takie hity, jak:

Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki

Kochanie, zwiększyłem dzieciaka

Sknerus

Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego

Naga broń 2½: Kto obroni prezydenta?

Naga broń 33 ⅓: Ostateczna zniewaga

Pozew o miłość

Życie biurowe

9 miesięcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *