Mocne animacje na święta w Puls2

„Iniemamocni”, „Toy Story: Prehistoria”, „Jak wytresować smoka: święta w domu”, „Renifer Niko ratuje brata”, „Sezon na misia 3” i wiele innych wspaniałych animacji! To świąteczna propozycja PULS 2 dla całej rodziny!

 

 

 

 

WTOREK 24 GRUDNIA

 

„Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś: gwiazdka superdetektywów” – wtorek 24 grudnia, godz. 14:20; czwartek 26 grudnia, godz. 10:30

Bohaterowie Stumilowego Lasu przygotowują się do świąt. Tymczasem słoń Lumpek i Maleństwo znajdują na dworze tajemniczy worek oraz spotykają uwięzionego renifera – Lolę. Okazuje się, że Lola jest jednym z reniferów Świętego Mikołaja, a worek jest magiczny i są w nim wszystkie prezenty dla dzieci! Lola nie wie jak wrócić do domu na Biegun Północny. Jeśli jej się to nie uda, nie będzie prezentów i świąt. Grupa superdetektywów musi jej pomóc!

„Barbie: idealne święta” – wtorek 24 grudnia, godz. 15:10

Tegoroczne święta Barbie będą zwariowane i idealne! Wszystko zaczyna się, gdy samolot, którym Barbie i jej siostry lecą do Nowego Jorku na święta, musi zmienić kierunek z powodu burzy śnieżnej i ląduje w nieznanym miejscu. Dziewczyny zatrzymują się w dziwnej gospodzie w małym miasteczku Tannenbaum, gdzie poznają nowych przyjaciół i przeżywają magiczne przygody.

„Renifer Niko ratuje brata” – wtorek 24 grudnia, godz. 16:30

Barwny i skrzący się dowcipem powrót na ekrany Niko, najsympatyczniejszego renifera świata i pomocnika legendarnej Eskadry Świętego Mikołaja. Tym razem przed wesołym reniferkiem i jego przyjaciółmi nie lada zadanie – muszą spędzić święta u boku nowego towarzysza mamy i przyrodniego braciszka, który ciągle psoci. 

„Iniemamocni” – wtorek 24 grudnia, godz. 17:50

Znakomita, zabawna animacja wytwórni Pixar! 15 lat temu Helen i Bob znani byli na świecie jako Elastyna i Iniemamocny. Ludziom nie podobało się to, że powodują ogromne zniszczenia w trakcie walki ze złoczyńcami i żądali zadośćuczynienia za wyrządzone szkody. Elastyna i Iniemamocny zostali zmuszeni do ukrywania się, a dzięki programowi ochrony superbohaterów mogli zmienić tożsamość i powrócić do normalnego życia. Wspomnienia jednak nie dają spokoju Bobowi, który gdy tylko nadarza się okazja, ponownie zakłada stój superbohatera, aby zwalczać zło.

ŚRODA 25 GRUDNIA

„Barbie w wigilijnej opowieści” – środa 25  grudnia, godz. 15:50

Animowana adaptacja dzieła Karola Dickensa, pełna radości, kolęd i pięknych strojów! Barbie występuje w roli Eden, gwiazdy londyńskiego teatru. Samolubnie próbuje zmusić wszystkich aktorów, aby razem z nią odbywali próbę w święta! Nawet jej przyjaciółka z dzieciństwa nie potrafi nakłonić Eden do zmiany zdania. Jednak trzy Zjawy zabiorą gwiazdę w fantastyczną podróż, która otworzy jej serce i sprawi, że poczuje ona wyjątkowego ducha świąt i nauczy się radości dawania.

„Piękna i Bestia: zaczarowane święta” – środa 25 grudnia, godz. 17:15

Kontynuacja historii z pierwszej części o przygodach Pięknej i Bestii. Bella nadal pozostaje uwięziona w zamku. Jednak nadchodzą święta i dziewczyna chce je uczcić. W przygotowaniach pomagają jej niezwykli przyjaciele – pani Imbryk, Filiżanka, Zegar i Świecznik. Te święta będą zaczarowane!

„Sezon na misia 3” środa 25  grudnia, godz. 18:30

Boguś, Elliot oraz ich leśni przyjaciele przeżyją nową przygodę, która tym razem rozegra się w wielkim cyrku. Boguś zamienia się miejscami z występującym tam, podobnym do niego niedźwiedziem grizzly i przejmuje jego rolę w przedstawieniu. Jednak gdy cyrkowcy decydują się na powrót do Rosji, zaczyna się wyścig z czasem, podczas którego Elliot, wiewiór McSquizzy, Pan Kabanos i reszta paczki muszą uratować Bogusia, zanim na dobre wyjedzie!

CZWARTEK 26 GRUDNIA

Kacza gwiazdka: święta u Mikiego” – czwartek 26 grudnia, godz. 10:00

Świąteczna przygoda bohaterów ze Studia Walt Disney! Myszka Miki chce sprawić, by Donald przeżył niezapomnianą Gwiazdkę. Wkrótce zdaje sobie jednak sprawę z tego, że zimowa pogoda  zagraża bezpieczeństwu przyjaciela i może zrujnować wszystkim święta. Co z tego wyniknie? Na pewno masa dobrej zabawy z Donaldem i Mikim – ulubieńcami dzieci na całym świecie!

Magiczna gwiazdka Mikiego: zasypani w cafe Myszka” – czwartek 26 grudnia, godz. 11:15

Kolejna odsłona przygotowań Myszki Miki i jej przyjaciół do świąt. Nie zabraknie doskonałej zabawy, szalonych przygód i śmiechu!

„Toy Story: Prehistoria” – czwartek 26 grudnia, godz. 12:35 premiera w TV Puls!

Świąteczna przygoda bohaterów kultowej animacji Pixara „Toy Story”!

Tuż po świętach Bożego Narodzenia, Szeryf Chudy, Buzz Astral, Rex, Trixie oraz Kotek Aniołek odnajdują się w zupełnie nieznanym im miejscu. Tam zostają zaatakowani przez plemię zabawkowych, bojowych dinozaurów, których dowódcą jest Jaszczurus Maximus.

W dodatku Chudy i przyjaciele zostają porwani.  Trixie, która ocalała jako jedyna, postanawia uwolnić przyjaciół i pokonać dinozaury. Zapowiada się przygoda na całego!

„Jak wytresować smoka: święta w domu” – czwartek 26 grudnia, godz. 12:55 premiera w TV Puls!

Nadchodzą święta, więc pora spotkać się z ulubionymi bohaterami – chłopcem Czkawką, dziewczynką Astrid, smokami: Szczerbatkiem i Białą Furią oraz pozostałymi przyjaciółmi z wyspy Berk. Tym razem Czkawka wpada na pomysł, aby celebrować pamięć o smokach podczas wielkiego widowiska w Święto Snoggletoga. Młodego Wikinga odwiedza niespodziewany gość. Prowadzi to do serii przezabawnym wydarzeń.

SOBOTA 28 GRUDNIA

„Mój brat niedźwiedź  2” sobota 28  grudnia, godz. 14:00

Druga część przygód niedźwiedzia Kenai i jego małego brata Koda, którzy właśnie obudzili się z zimowego snu. Kenai wciąż myśli o latach, kiedy był człowiekiem. We wspomnieniach widzi dawną przyjaciółkę Nitę, która obecnie przygotowuje się do ślubu. Dziewczyna musi jednak najpierw przerwać więzy, jakie łączą ją z Kenai. W tym celu wyrusza razem z niedźwiedziem w podróż, by ponownie odkryć siłę prawdziwego uczucia. Co tym razem przygotowały dla nich Wielkie Duchy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *