Mocny start nowego sezonu w TVN7

Kanał TVN7 rozpoczął jesień z rewelacyjnymi wynikami! We wrześniu udział stacji wyniósł 3,8% w grupie komercyjnej, a film „Harry Potter i Więzień Azkabanu” pokazywany w niedzielnym Superseansie osiągnął wyniki 10,4% SHR i niemal 650tys. AMR w wyżej wymienionej grupie.

 

 

Jesienią, po raz kolejny, TVN7 pokaże najlepsze filmy dokumentalne w paśmie „Udokumentowane w Siódemce”. Są to wielokrotnie nagradzane produkcje, które przed telewizory przyciągają atrakcyjną, kobiecą widownię poszukującą alternatywy dla codziennej, prostej rozrywki. W paśmie znajdą się filmy takie jak: „The Family – dzieci psychodelicznej sekty”, „Jonestown: raj utracony”, „Morderstwo z miłości”,  „Niby Monogamiczni” oraz „Cholesterol – wielki blef”.

Pasmo „Udokumentowane w Siódemce” już od 31. października w TVN7.

Jesień to także dobry czas dla fanów seriali. Obecnie widzowie mogą śledzić pracę niezwykłej antropolog sądowej, dr Brennan, głównej bohaterki serialu „Kości” oraz Boba Lee Swaggera, który w drugim sezonie „Strzelca” próbuje odnaleźć sprawcę ataku terrorystycznego na bazę wojskową. Październik upłynie pod znakiem serialu „Porwani”, który opowiada historię Kit “Kick” Lanigan, która została uprowadzona jako dziecko i w dorosłym życiu dołącza do specjalnej komórki FBI zajmującej się rozwiązywaniem przypadków porwań i zaginięć. Natomiast w listopadzie TVN7 szykuje prawdziwą gratkę dla fanów brytyjskiej rodziny królewskiej – serial „W Garniturach”, w którym w jedną z głównych ról wciela się obecna księżna Sussex Meghan Markle. Serial opowiada o perypetiach Mike’a Rossa, młodego chłopaka, który przez zbieg okoliczności staje się asystentem jednego z najlepszych nowojorskich prawników. W rozwiązywaniu prawniczych kazusów nieoceniona staje się pomoc pięknej i mądrej Rachel oraz fotograficzna pamięć Mike’a.

Kultowe filmy i seriale na jesienne wieczory? Siódemka TO MA!

Dane: NAM, AMR, SHR%, A16-49, K16-49C50K+, IX 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *