„Mój Spot” na wakacje” – specjalne wydanie magazynu dla młodzieży

Dlaczego ślimaki są zakręcone, czy zwierzęta mają sny, czy dinozaury były grube? – odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć w specjalnym wydaniu magazynu „Gazety Wyborczej” dla młodzieży pt. „Mój Spot”. Numer, który ukaże się w sprzedaży w czwartek, 12 lipca br., to idealna lektura na wakacje dla młodszych nastolatków – od 11. do 14. roku życia.

 

 

Redakcja specjalnego, wakacyjnego wydania magazynu „Mój Spot” podpowie młodym czytelnikom, co mogą robić w wolnym czasie, co warto przeczytać, na co wybrać się do kina i jakie aplikacje mogą się przydać w podróży. Dodatkowo w numerze znajdzie się wyjątkowy poradnik sztuki przetrwania z informacjami, jak poradzić sobie bez aplikacji pogodowej, jak samemu zrobić japonki i jak dotrzeć do celu bez Google Maps, a także instrukcja budowy rakiety na wodę.

W „Moim Spocie” pojawią się też: przewodnik turystyczny po miejscach, z których zwiedzaniem warto się pospieszyć, bo są zagrożone zniszczeniem; artykuł o tym, jak powstają niezależne gry wideo w Polsce, a także o tym, w jaki sposób można zostać youtuberem gamingowym czy testerem słodyczy oraz od czego zacząć swój bullet journal. Specjalnie dla czytelników magazynu kwestionariusz youtubera wypełnili: Olsikowa, Masny, Stuu, Emce, Doknes, Kaluch, Fit Lovers.

Specjalne wydanie magazynu „Mój Spot”, liczące 124 strony, będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy od 12 lipca br. w cenie 12,99 zł.

Numer wspiera autopromocja na łamach „Gazety Wyborczej” i na Wyborcza.pl; kreacje przygotował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *