MediaZapowiedzi TV

„Mosz grajfka – Zostań gwiazdą” – finał pierwszego sezonu w telewizji TVS

„Mosz grajfka – Zostań gwiazdą” – finał pierwszego sezonu w telewizji TVS w piątek, 9 czerwca. Jaka jest nagroda dla zwycięzcy i co mówi o jury prowadzący Eugeniusz Geno Witek? Czytajcie.

 

Pierwszy sezon programu TVS „Mosz grajfka – Zostań gwiazdą” z udziałem wokalistów i zespołów muzycznych, dobiega końca. Przed nami – finał. Przypomnijmy. Odcinki talent show widzowie oglądają w telewizji w piątki wieczorem od kwietnia. 2 czerwca – ostatni odcinek eliminacyjny.

Aa 9 czerwca 2023 o godz. 20 – finał programu. – W finale spotkają się zwycięzcy odcinków eliminacyjnych, a jury wybierze zwycięzcę serii – mówi Rafał Kulig, pro9ducent programu. Przez cały sezon widzowie mogli wysyłać esemesy na swoich faworytów, ale w finale zwycięzcę wybierze już tylko jury.

Nagrodą dla zwycięzcy będzie udział w koncertowej trasie TVS i w wielkim koncercie na zakończenie wakacji, który planowany jest w Ustroniu. Rzecz jasna, ich piosenki będą często gościć na antenie TVS.

Autorski talent show TVS ściągnął do stacji mnóstwo młodszych i starszych osób.

Oceniało i ocenia ich jury w składzie:

– Wojciech Kania dyrektor radia silesia

– Agnieszka Strzelczyk, prezenterka muzyczna TVS

– Plus tajemniczy juror, w każdym odcinku inny

– W finale w piątek 9 czerwca będzie to Grzegorz Poloczek.

Eugeniusz „Geno” Witek, aktor i kabareciarz, który program prowadzi, przyznaje: Do programu zgłosiła się masa fajnych i ciekawych ludzi. To ludzie w różnym wieku. Przyjeżdżali z tremą, ale też uśmiechem. Reprezentują przeróżne kręgi muzyczne, od muzyki rozrywkowej po jazz i blues.

Na pytanie, czy jury jest „litościwe” czy bezwzględne, chwilę się zastanawia. – Mówią to, co czują wprost – ocenia Geno. – Opisują to, co widać i słychać. To są szczere rady. Jeden ocenia ostro, drugi łagodnie… Ale w tym programie prawdziwymi jurorami jest publicznośćdodaje.

„Mosz grajfka – Zostań gwiazdą” – finał pierwszego sezonu w telewizji TVS w piątek, 9 czerwca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *