„Moto 2030” – Gazeta.pl i Moto.pl z nowym cyklem poświęconym motoryzacji przyszłości i ekologii

Moto.pl, serwis motoryzacyjny portalu Gazeta.pl w każdy piątek zaprasza na nowy cykl redakcyjny poświęcony tematyce motoryzacji przyszłości. Artykuły w ramach serii „Moto 2030” to wyjątkowe teksty poruszające zagadnienia, które łączą ze sobą tematy nowoczesnych technologii w branży motoryzacyjnej oraz ekologii.

 

 

 

 

Samochody hybrydowe, hybrydy typu plug-in, samochody elektryczne, napędy wodorowe, samochody autonomiczne, drogi przyszłości – coraz częściej spotykamy się z tymi określeniami, ale czy wiemy, co dokładnie oznaczają i jak mogą wpłynąć na nasze codzienne funkcjonowanie? Czy już żyjemy w czasach, w których dalszy rozwój motoryzacji jest nierozerwalnie podporządkowany ekologii? Te i inne zagadnienia przybliży cykl „Moto 2030”, którego celem jest ułatwienie internautom zrozumienia dynamicznych zmian w sferze motoryzacji i nowych technologii.
– Po udanym starcie formatu wideo live „Studio Biznes”, którego odcinki mają średnio 460 tys. emisji, nadszedł czas na kolejną propozycję redakcyjną od Moto.pl. Tematy z pogranicza motoryzacji, technologii i ekologii to zagadnienia, które coraz bardziej interesują użytkowników Gazeta.pl, dlatego zdecydowaliśmy się regularnie informować ich o związanych z nimi nowinkach w cyklu „Moto 2030” mówi Tomasz Korniejew, redaktor naczelny Moto.pl.
Nowe artykuły z cyklu „Moto 2030” publikowane są w każdy piątek na stronie głównej Gazeta.pl oraz na Moto.pl. Nadchodzące trendy motoryzacyjne przybliżają w nich doświadczeni dziennikarze motoryzacyjni, m.in.: Łukasz Kifer i Artur Włodarski.
Moto.pl to jeden z największych polskich serwisów motoryzacyjnych, z sukcesem łączący tematykę samochodową i lifestyle’ową. Jest organizatorem plebiscytu „The Best of Moto” – najpopularniejszego tego typu wydarzenia w Polsce.
Według badania Gemius/PBI w styczniu br. serwis Moto.pl odwiedziło 2,3 mln użytkowników (RU).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *