Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – autorski program Motowizji

W sobotę 11 kwietnia w Motowizji zadebiutuje „Moto Archiwum Wojtka Majewskiego” – zbiór wspomnień jednego z najsłynniejszych polskich dziennikarzy motoryzacyjnych i motorsportowych Wojciecha Majewskiego.

 

 

 

 

 

W „Moto Archiwum Wojtka Majewskiego” autor emitowanego regularnie na Motowizji programu o elektromobilności „Jeżdżę na prąd” przegląda swoje materiały, będące zapisem historii motoryzacji, rajdów samochodowych i wyścigów z ostatnich 30, a nawet 40 lat.

Moje archiwum to tysiące nagranych godzin z rajdów i wyścigów w Polsce i na świecie. To relacje z salonów samochodowych, światowych prezentacji nowych modeli, a także filmy z imprez w których brałem udział, jak Rajd Camel Trophy czy wyprawa dookoła świata. To piękne, czasem dramatyczne wspomnienia, którymi się chcę podzielić – kiedy jak nie teraz! powiedział Wojciech Majewski.

Motowizja jako pierwszy kanał telewizyjny pokaże widzom archiwa Wojciecha Majewskiego „od podszewki”. Mimo niełatwej sytuacji w Polsce i na świecie, czas kiedy większość ludzi pozostaje w swoich domach to dobry moment aby na chwilę się zatrzymać i powspominać to co w motorsporcie najlepsze.

Wojciech Majewski to mój przyjaciel z którym łączy nas pasja do motoryzacji. Jest prawdziwą legendą polskiego sportu motorowego i dziennikarstwa motoryzacyjnego. W ciągu swojej wieloletniej kariery zebrał ogromne zbiory, które teraz postanowił udostępnić widzom Motowizji. „Moto Archiwum Wojtka Majewskiego” będzie podróżą w czasie – powspominamy sobie jak świat wyglądał kilkanaście lat wstecz – powiedział Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – sobota, 11 kwietnia, godz. 15.30

Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – niedziela, 12 kwietnia, godz. 15.30

Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – sobota, 18 kwietnia, godz. 15.30

Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – niedziela, 19 kwietnia, godz. 15.30

Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – sobota, 25 kwietnia, godz. 15.30

Moto Archiwum Wojtka Majewskiego – niedziela, 26 kwietnia, godz. 15.30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *