Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Motorola rekrutuje! Stań się częścią @TeamMotorola

Trwa kampania pod hasłem „Zostań naszym Ambasadorem”, w której firma Motorola poszukuje osób pozytywnie zakręconych, z autentyczną pasją, regularnie publikujących posty i relacje w mediach społecznościowych. Specjalnie dla nich została stworzona strona dla Ambasadorów, gdzie można się zarejestrować. Spośród wszystkich zgłoszeń zostaną wybranie osoby, które staną się częścią @TeamMotorola.

 

Program #PowerToEmpower marki Motorola to wyjątkowa grupa młodych, zdolnych i zmotywowanych ludzi, którzy w życiu widzą przede wszystkim wyzwania i to one napędzają ich do działania.​ Marka wspiera utalentowane osoby podążające za swoimi marzeniami, pokonując bariery, które stoją na ich drodze. Inspiruje się historiami, pasjami i nietypowymi pomysłami na poszukiwanie własnej drogi w życiu.

#TeamMotorola tworzą wyjątkowe i zróżnicowane osoby – począwszy od sportowców, przez makijażystki, aktorów, fotografów, kobiety sukcesu, a na piosenkarzach kończąc. Marka oferuje wszystkim pomoc i wsparcie w realizacji swoich pasji.

Do grona #TeamMotorola mogą wejść osoby, które spełnią następujące kryteria:

– muszą posiadać min. 1 tys. followersów,

– aktywnie publikować treści na swoim kanale social media,

– dzielić się swoją pasją oraz być autentycznym w tym, co robią.

Kampania rozpoczęła się 7 lipca i potrwa do końca wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *