Motowizja ponownie partnerem medialnym HRSMP

 W sezonie 2019 Motowizja kontynuuje współpracę z Historycznymi Rajdowymi Samochodowymi Mistrzostwami Polski. Widzowie będą mieli okazję śledzić zmagania zawodników podczas wszystkich rund cyklu w specjalnych relacjach po każdej eliminacji.

 

HRSMP w Motowizji

Motowizja jest strategicznym partnerem medialnym cyklu od 2017 roku. Wtedy też seria ta przekształciła się z zawodów rangi Pucharu Polski w pełnoprawne Mistrzostwa Polski. Zgodnie z tradycją, na antenie Motowizji ukażą się podsumowania ze wszystkich sześciu rajdów, które znalazły się w tegorocznym kalendarzu HRSMP.

Rosnący prestiż HRSMP

Do pierwszej rundy w tym sezonie, Rajdu Świdnickiego-Krause, zgłoszono 19 załóg oraz trzy jadące bez pomiaru czasu. Udział w cyklu może być dla zawodników platformą do dalszych startów w zagranicznych mistrzostwach, tak jak w przypadku Grzegorza Olchawskiego, II wicemistrza Polski w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w klasie PZM 5 w sezonie 2017. Kierowcę Audi Quattro A2 w tym roku zobaczymy między innymi w Historycznych Rajdowych Mistrzostwach Europy.

W tegorocznym kalendarzu HRSMP znalazła się runda rozgrywana na nawierzchni szutrowej – Rajd Polski. Dzięki temu załogi w pojazdach historycznych będą mogły zmierzyć się podczas jednych z najbardziej prestiżowych zawodów sportowych rozgrywanych na terenie naszego kraju. O prestiżu HRSMP świadczy również fakt, że wszystkie tegoroczne eliminacje cyklu rozgrywane są razem z RSMP.

Jestem dumny, że tak wysokie rangą zawody jak Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski już kolejny rok z rzędu, w parze z Rajdowymi Samochodowymi Mistrzostwami Polski, zagoszczą na naszej antenie. Dzięki temu Motowizja posiada najciekawszą i najszerszą ofertę programową dla fanów tej dyscypliny sportu motorowego mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji. 

Rajdowe emocje na antenie Motowizji

Dla fanów rajdów samochodowych Motowizja przygotowała bogatą ofertę programową na rok 2019. Oprócz relacji z HRSMP, na widzów czeka magazyn RSMP Raport podsumowujący wszystkie rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Kibice FIA ERC – Rajdowych Mistrzostw Europy obejrzą podsumowania z każdego startu oraz specjalne magazyny Za kulisami rajdu. Otwierający sezon Rajd Azorów zakończył się zwycięstwem załogi Łukasz Habaj/Daniel Dymurski.

Kalendarz sezonu 2019 HRSMP

26.04 – 28.04 – Rajd Świdnicki-Krause

31.05 – 01.06 – Rajd Nadwiślański

28.06 – 30.06 – Rajd Polski

08.08 – 10.08 – Rajd Rzeszowski

05.09 – 07.09 – Rajd Śląska

04.10 – 06.10 – Rajd Dolnośląski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *