Motowizja w otwartym oknie w nc+

Od 15 kwietnia do 15 maja Motowizja będzie dostępna w otwartym oknie platformy NC+. Kanał można oglądać w jakości HD, na pozycji 120. Na antenie fani polskiego motosportu zobaczą relacje z czołowych krajowych serii, takich jak OPONEO Mistrzostwa Polski Rallycross, RSMP, HRSMP, GSMP czy Puchar Polski Pit Bike SM. Widzowie będą mieli okazję śledzić zmagania podczas wyścigów F1 H2O czy NASCAR oraz oglądać nowy na antenie magazyn Baja Raport, premierowe odcinki programu Motowizja Sport PL, a także The Inside Line – Najszybsi z najszybszych oraz The Fast Lane – pozycje poświęcone Formule 1.

 

Polski motosport w Motowizji

Fani krajowego sportu motorowego zobaczą relacje z najważniejszych polskich serii, takich jak OPONEO Mistrzostwa Polski Rallycross, Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski czy Pucharu Polski Pitbike SM. W barwach Motowizji w OPONEO Rallycross startuje wicemistrz Polski sezonów 2017 i 2018 w klasie SuperCars, Marcin Gagacki. Reprezentować Motowizję będzie również Dominika Orlik w tegorocznym Pucharze Polski PitBike SM.

Magazyny sportowe w Motowizji

Motowizja przygotowała nową propozycję programową – magazyn Baja Raport poświęcony rajdom terenowym. Znajdą się w nim relacje m.in.: z Pucharu Świata w Rajdach Terenowych, gdzie tytułu będzie bronił Kuba Przygoński, a także z Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Od kwietnia na antenie zobaczymy nowe odcinki programu Motowizja Sport PL, a w nim Polaków startujących w zawodach krajowych i zagranicznych. Nowością w Motowizji są również magazyny poświęcone Formule 1 – The Inside Line – Najszybsi z najszybszych oraz The Fast Lane. W pierwszym z nich prezentowane są najnowsze wiadomości i ciekawostki techniczne dotyczące Formuły 1, a także sylwetki kierowców. The Fast Lane to magazyn, który pozwoli jeszcze lepiej poznać świat najbardziej prestiżowej serii wyścigowej na świecie. Premierowe odcinki także w magazynie AutoSpeed, z którego widzowie dowiedzą się najważniejszych informacji ze świata motosportu i motoryzacji.

Najlepsze serie wyścigowe

W 2019 roku do licznego grona sportów motorowych na antenie Motowizji dołączyła F1 H2O – najbardziej prestiżowa seria motorowodna na świecie z jedynym w stawce Polakiem, Bartkiem Marszałkiem. Stacja pokaże wszystkie wyścigi sezonu oraz podsumowania każdego z nich. Widzowie mogą również śledzić kolejny na naszej antenie sezon Monster Energy NASCAR Cup Series. Tegoroczny kalendarz składa się z 36 wyścigów punktowanych, które odbywają się na przestrzeni dziesięciu miesięcy.

 

 

The Inside Line co poniedziałek, godz. 20:30, najbliższy 15.04

AutoSpeed co poniedziałek, godz. 21:30, najbliższy 15.04

Podsumowanie Grand Prix Arabii Saudyjskiej F1 H2O: 15.04, godz. 22:25

The Fast Lane co wtorek, godz. 20:30, najbliższy 16.04

Podsumowania wyścigów Monster Energy NASCAR Cup Series co wtorek, godz. 22:05, najbliższy 16.04

Baja Raport co drugi czwartek, godz. 21:00, najbliższy 18.04

Motowizja Sport PL co drugi czwartek, godz. 21:00, najbliższy 25.04

RSMP Raport: podsumowanie Rajdu Świdnicki-Krause: 03.05, godz. 20:00

Podsumowanie II rundy OPONEO Mistrzostw Polski Rallycross: 11.05, godz. 19:30

Więcej szczegółów na temat okna otwartego kanału Motowizja na platformie NC+ można znaleźć na stronie ncplus.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *