Siostry Kazadi oraz Gąsiewska i Zdrójkowski w finale „Dance, Dance, Dance”!

3,45 mln widzów* zobaczyło w minucie najwyższej oglądalności półfinał tanecznego show TVP2 „Dance, Dance, Dance”. Średnia widownia sobotniego programu wyniosła 2,75 mln osób*.

 

W sobotnim półfinale „Dance, Dance, Dance” emocji nie zabrakło. O miejsce w finale pierwszej edycji walczyli do ostatnich rytmów: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Particia i Victoria Kazadi, oraz Kasia Dziurska i Emil Gankowski. Ostatecznie z programem pożegnali się Kasia i Emil. Rywalizację na parkiecie „Dance, Dance, Dance” wg NAM, oglądało w Dwójce 2 1,9 mln widzów przy udziałach 12,8%. Świetną widownię w weekend zanotowały też inne programy wiosennej ramówki TVP, w tym: „Szansa na sukces” (1,8 mln widzów, 18% udz.), „Stulecie Winnych” (2,8 mln osób, 17% udz. ) i „To był rok!” ( 1,9 mln widzów i 18% udz.).

13 kwietnia TVP INFO z udziałami na poziomie 3,7% było liderem oglądalności wśród wszystkich kanałów informacyjnych. Najliczniejszą widownię przyciągnął program prowadzony przez Magdalenę Ogórek i Jacka Łęskiego „Studio Polska”, który obejrzało średnio 730 tys. osób (6,2% udz.). W ramówce wiosennej Anteny największą popularnością cieszą się m.in. relacje z konferencji prasowych. Briefing ZNP 2 marca średnio oglądało 944 tys. widzów, (7,2% udz.) oraz „Teleexpress Extra” 26 marca z widownią 918 tys. przy udziałach 8,1% . W ramówce wiosennej TVP INFO zajmuje drugą pozycję wśród kanałów informacyjnych z tendencją rosnącą: udziały kanału od 1 marca do 14 kwietnia wyniosły 3,25% (w analogicznym okresie ubiegłego roku wynosiły 3,24%)

*Model Oglądalności Rzeczywistej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *