„Motylem jestem – koncert przebojów Ireny Jarockiej” w TVP1 i TVP2

TVP1 i TVP2 zapraszają swoich widzów na „Motylem jestem – koncert przebojów Ireny Jarockiej”. W koncercie wezmą udział gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które przypomną najpopularniejsze piosenki artystki. Emisja koncertu w niedzielę, 23 stycznia w TVP1 o godz. 17:30 i tego samego dnia o godz. 20:00 na antenie TVP2.

 

Zachwycała talentem, stylem i wyjątkowym głosem. Irena Jarocka odeszła 10 lat temu, jednak jej przeboje pozostają z nami do dziś. Telewizja Polska przypomni najpopularniejsze piosenki artystki w koncercie „Motylem jestem”. Na scenie pojawi się plejada polskich gwiazd: Anna Jurksztowicz, Andrzej Rosiewicz, Krzysztof Kiljański, Anna Dąbrowska, Danuta Błażejczyk, Paulla, Czerwone Gitary, Wanda Kwietniewska, Marek Piekarczyk, Eleni, Felicjan Andrzejczak. W ich wykonaniu usłyszymy największe przeboje Jarockiej m. in.: „Był ktoś”, „Kawiarenki”, „Gondolierzy znad Wisły”, „Beatlemania story”, „Wymyśliłam Cię”, „Kocha się raz”, czy słynne „Motylem jestem”.

Podczas koncertu, oprócz największych przebojów Ireny Jarockiej, pojawią się również wspomnienia i anegdoty związane z piosenkarką, które będą bogato ilustrowane unikalnymi materiałami archiwalnymi. Widowisko zrealizowane zostało w niezwykłej scenerii Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Artystom na scenie towarzyszyła Orkiestra Grzegorza Urbana. O oprawę choreograficzną zadbali tancerze z Egurrola Dance Studio. Koncert poprowadził Tomasz Kammel.
Emisja „Motylem jestem – koncert przebojów Ireny Jarockiej” w niedzielę, 23 stycznia w TVP1 o godz. 17:30 i tego samego dnia o godz. 20:00 na antenie TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *