MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Uczestnicy 16. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Największe gwiazdy w wiosennej odsłonie popularnego show Telewizji POLSAT. Czas na sprawdzian ich talentów z zakresu śpiewu, tańca i aktorstwa w wymagających metamorfozach. W szesnastym sezonie na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ośmioro uczestników: Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Maciej Radel, Ania Rusowicz, Andrzej Kozłowski i Danzel. Kto okaże się najlepszy?

 

Karolina Pisarek – popularna modelka, która może pochwalić się okładkami w takich magazynach jak „Glamour”, „Elle” czy „Harper’s Bazaar”. Jedyna Polka, która znalazła się w zestawieniu stu najpiękniejszych twarzy świata według TC Candler. Influencerka, którą śledzi blisko 900 tysięcy osób na Instagramie.

Anna Jurksztowicz – piosenkarka i producentka muzyczna. Absolwentka Wydziału Wokalnego Średniej Szkoły Muzycznej w Szczecinie. W 1985 roku wygrała 22. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu z wielkim przebojem „Diamentowy kolczyk”. Współpracowała m.in. z Jackiem Cyganem i Andrzejem Piasecznym.

Viki Gabor – zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. Do jej przebojów należy m.in. utwór nagrany wspólnie z Kayah, „Ramię w ramię”. Debiutancka płyta Viki Gabor pokryła się złotem.

Patryk Cebulski – aktor znany z ról w serialach komediowych: Janka w „Kowalscy kontra Kowalscy” i Maksa w produkcji „Kuchnia”. Wraz z Wiktorią Gąsiewską prowadził kulisy 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Polsat Café i był współgospodarzem Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Maciej Radel – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Wystąpił w takich serialach jak „Pierwsza miłość” i „Hotel 52”. Doskonale odnajduje się także jako aktor dubbingowy.

Ania Rusowicz – córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, muzyków zespołu Niebiesko-Czarni. Na swoim koncie ma złotą płytę „Mój Big-Bit”. Do jej najpopularniejszych utworów należą: „Ślepa miłość”, „Choć rozum śpi” i „Szukaj mnie”. Czterokrotna laureatka nagrody Fryderyka.

Andrzej Kozłowski – absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Współpracował z takimi teatrami jak Bagatela i Ludowy w Krakowie oraz Capitol we Wrocławiu. Był członkiem Kabaretu pod Wyrwigroszem, a także zespołu Los Bomberos. Występował w serialach „Pierwsza miłość” i „Linia życia”.

Danzel – muzyk z Belgii, który zasłynął przebojem „Pump It Up!” w 2004 roku. Wystąpił na Sylwestrze Szczęścia, śpiewając swój wielki hit, ale także wystąpił w duecie z Eweliną Lisowską. W 2019 roku pojawił się gościnnie na scenie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *