MŚ Chiny 2019: Polska – Rosja w TVP1 i TVP Sport

Polska z kompletem punktów zameldowała się w drugiej rundzie mistrzostw świata w Chinach. W piątek 6 września biało-czerwoni zagrają z Rosją i już tego dnia mogą się cieszyć z awansu do ćwierćfinału! Transmisja od godz. 9:30 w TVP1, TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

 

 

Polacy wygrali osiem ostatnich spotkań o stawkę (trzy w MŚ w Chinach i pięć w eliminacjach) i mamy nadzieję, że w drugiej rundzie trwającego mundialu podtrzymają znakomitą serię. W piątek koszykarzy czeka bój z Rosją i ewentualna wygrana może im zapewnić awans do najlepszej „8” turnieju.

Jeśli biało-czerwoni pokonają Rosję, a kilka godzin później Argentyna upora się z Wenezuelą, to bez względu na wyniki niedzielnych spotkań Polacy będą już pewni gry w ćwierćfinale mistrzostw świata.

– Rosjanie to nasz odwieczny rywal. Na nich na pewno skupimy się w stu procentach. Na Argentynie oczywiście też – zawsze skupiamy się na najbliższym rywalu i taką mamy zasadę od lat – przyznał Adam Waczyński po zwycięstwie z Wybrzeżem Kości Słoniowej.

MŚ CHINY 2019: POLSKA – ROSJA. GDZIE OGLĄDAĆ? KTO BĘDZIE KOMENTOWAŁ?

Początek meczu: 10:00 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna TVP Sport

Komentatorzy w Chinach: Piotr Sobczyński, Rafał Darżynkiewicz

Reporterzy w Chinach: Szymon Borczuch, Bartłomiej Kołodziejski-Smagała

Goście w studiu: Cezary Trybański, Robert Skibniewski, Mirosław Noculak (analiza wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *