MŚ IMMAF: Transmisja walk finałowych seniorów w Polsacie Sport Fight

Kto zostanie najlepszym amatorem w świecie MMA i wykona ważny krok w kierunku najlepszych organizacji na świecie? W sobotę odbędą się finałowe walki seniorów podczas Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA 2019! Transmisja najważniejszych pojedynków od godziny 9:00 w Polsacie Sport Fight!

 

 

 

 

 

International MMA Federation (IMMAF) jest największą na świecie organizacją zajmującą się promocją amatorskiego MMA. Marka ta powstała w 2012 roku i dziś należą do niej organizacje zajmujące się amatorskim MMA z ponad 90 krajów na świecie.

Od 2014 roku, IMMAF przygotowuje pod swoimi skrzydłami mistrzostwa świata amatorskiego MMA, które przyciągają setki zawodników z różnych zakątków globu. Zawody te są największym tego typu wydarzeniem na świecie. Pierwsze trzy edycje odbyły się w USA, w Las Vegas. Od 2017 roku, organizowane są natomiast w Bahrajnie.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA 2019 odbywa się w dniach od 10 do 16 listopada 2019 roku na terenie Khalifa Sport City – kompleksu sportowego położonego w Manamie, stolicy Bahrajnu. Łącznie zawodach bierze udział 452 zawodników z 51 krajów, w tym siedmiu reprezentantów Polski.

W sobotę przyjdzie czas na finałowe walki seniorów. Pojedynki odbędą się w szesnastu kategoriach wagowych – sześciu kobiecych i aż dziesięciu męskich. Występy najlepszych amatorów na świecie kibice będą mogli śledzić na żywo na sportowych antenach Polsatu.

Transmisja walk finałowych seniorów w sobotę od godziny 9:00 w Polsacie Sport Fight

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *