30 lat Miss Polski! Gala finałowa w Polsacie

Która z 24 najpiękniejszych Polek otrzyma tytuł i koronę Miss Polski 2019? W niedzielę 8 grudnia, na zakończenie 30. edycji Narodowego Konkursu Piękności, poznamy tę jedyną, do której trafią wszystkie zaszczyty. Gala finałowa odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a widzowie jak co roku będą mogli zobaczyć wydarzenie na antenie Telewizji Polsat.

 

 

 

 

Jubileuszowa edycja konkursu Miss Polski będzie miała szczególny charakter, ale… jeszcze nie zdradzimy jej szczegółów. Wiadomo już natomiast, że koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, materiały archiwalne z lat ubiegłych komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą galę Miss Polski, a kulisowe rozmowy z kandydatkami przeprowadzi Agnieszka Hyży.

Atrakcji nie zabraknie. Poza pięknie zaaranżowanymi pokazami kolekcji modowych, publiczność na gali oraz widzowie przed telewizorami będą mogli posłuchać koncertów polskich gwiazd muzycznych takich jak Kombii, Grzegorz Hyży oraz Sylwia Grzeszczak.

Każda z kandydatek do tytułu wzięła udział w oficjalnej sesji zdjęciowej, autorstwa Marty Machy, która odbyła się w październiku w Hotelu Mistral w podwarszawskich Markach. Finalistki zaprezentowały się w przepięknych kreacjach projektantki Violi Piekut, o ich makijaże zadbały „Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk” natomiast o fryzury „Zaremba International Academy”.

Finalistki Miss Polski oprócz korony i tytułu rywalizować będą o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

8 grudnia, dokładnie w dniu gali finałowej, obecnie panująca Miss Polski – Olga Buława, walczyć będzie w USA o koronę Miss Universe 2019. Tego wyjątkowego dnia z Olgą spotkamy się wyłącznie wirtualnie. Na ten moment nie zdradzamy także, kto przekaże koronę nowej Miss Polski. Niech i to pozostanie jeszcze niespodzianką.

Gospodarzem koncertu finałowego, stanowiącego część Festiwalu Piękna, jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Festiwal Piękna 2019” od piątku 6 grudnia do niedzieli 8 grudnia w Katowicach

Finał Miss Polski 2019 w niedzielę 8 grudnia w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *