„Taniec z Gwiazdami”: Michał Bajor gościem specjalnym

Ceniony polski artysta w półfinałowym odcinku jubileuszowej edycji show! Zawsze stronił od życia na świeczniku i show-biznesu, niechętnie udzielał wywiadów, a z fanami spotykał się jedynie podczas swoich koncertów. Tym razem Michał Bajor zrobił wyjątek i pojawi się na parkiecie „Dancing with the Stars”. Którym tańcom i w czyim wykonaniu będą towarzyszyć jego piosenki? Co zaśpiewa rywalizującym o finał parom?

 

 

 

 

Niezwykły artysta, którego głos zna cała Polska, nigdy nie ulegał modom, nie pozował na ściankach i nie szukał poklasku. I choć w dziewiątym odcinku show Michał Bajor nie zatańczy dla nas tanga czy też romantycznego walca, to uraczy nas swoim przepięknym głosem w bossa novie „Quando, quando” oraz „Jak ten śnieg pada”.

Co jeszcze czeka nas w półfinale? Ostatnie trzy pary, które wciąż walczą o Kryształową Kulę – Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar – zaprezentują się publiczności w dwóch odsłonach. Jedną z nich będzie taniec, który już widzieliśmy w ich wykonaniu i który otrzymał od jurorów najniższą ilość punktów. A to jeszcze nie koniec niespodzianek…

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *