„MTV Cribs” powraca! Premiera internetowej edycji już 19 maja

MTV po raz kolejny odwiedzi domy gwiazd! Stacja realizuje nową edycję kultowego formatu „MTV Cribs”, w którym widzowie zaglądają – dosłownie – za kulisy show biznesu. Premierowe odcinki emitowane będą od 19 maja na kanale MTV Polska na YouTube. Gospodynią programu jest Nina Cieślińska.

 

 

„MTV Cribs” to jeden z najpopularniejszych formatów w historii MTV, w którym gwiazdy oprowadzają widzów po swoich domach i opowiadają o codziennym życiu.

„Postanowiliśmy zrealizować kolejną edycję programu dostosowaną do panujących obecnie zaleceń społecznej izolacji. Nowe okoliczności uwzględniliśmy również w modelu emisyjnym – program będzie emitowany online, na kanale MTV na YouTube”, mówi Daniel Reszka VP, Comedy & Entertainment, Youth & Music Brands ViacomCBS Networks CEE.

 

 

W nowej odsłonie „MTV Cribs” prowadząca, Nina Cieślińska, za pomocą komunikatora internetowego łączy się z bohaterami, którzy opowiadają o swojej codzienności, sposobach na spędzanie wolnego czasu i planach na przyszłość. W pierwszym odcinku do swojego domu zaprosi widzów popularna modelka Sandra Kubicka.

„Chcieliśmy zaproponowac naszym widzom program szyty na miarę „nowej rzeczywistości”. Dzięki temu, że dysponujemy tak bogatą i inspirujacą biblioteką programową, mieliśmy mnóstwo pomysłów na stworzenie programu, odpowiadajacego na nowe potrzeby naszych fanów w obecnej rzeczywistości. Ale nie mieliśmy wątpliwości, że format „MTV Cribs” będzie doskonałym wyborem. Dodatkowo nasza propozycja wpisuje się w inicjatywę ViacomCBS #RazemNaOdległość, która realizowana jest na wiele sposobów przez oddziały firmy na całym świecie.”dodaje Daniel Reszka.

Program dostępny będzie na kanale MTV Polska na YouTube. Premierowe odcinki publikowane będą od 19 maja, we wtorki i czwartki.

Format „MTV Cribs” zadebiutował na kanale MTV w 2000 roku w Stanach Zjednoczonych. W ciągu 19 zrealizowanych sezonów w programie pojawiły się największe światowe gwiazdy, w tym Mariah Carey, 50 Cent, Robbie Williams, Moby, Snoop Dogg, Pamela Anderson, Missy Elliot czy Hugh Heffner. W Polskiej edycji, emitowanej w latach 2008-2011, kamery MTV odwiedziły domy takich gwiazd, jak Doda, Natalia Kukulska, Anna Wyszkoni, Patrycja Kazadi, Marysia Sadowska, Ewa Farna, Muniek Staszczyk, Peja, Mariusz Czerkawski czy Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *