MTV EMA PRE PARTY 2017 już 9 listopada

Doroczna gala MTV EMA zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak największe światowe gwiazdy muzyki zjadą do Londynu, w Warszawie odbędzie się wielka rozgrzewka – MTV EMA PRE PARTY.

 

Galę poprowadzą: twarz stacji MTV Music, gospodyni programu „MTV Bites”, Lady Nina oraz wzięty aktor młodego pokolenia, Antek Królikowski. Na scenie pojawią się wszyscy artyści walczący o tytuł „Najlepszego Polskiego Artysty”: Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Monika Lewczuk, Margaret i Natalia Nykiel.

W ostatnich dwóch latach tytuł ten zdobywała Margaret. Rok 2014 był z kolei pasmem sukcesów Dawida Kwiatkowskiego, a w 2013 roku polską sceną muzyczną bezapelacyjnie zawładnął Kamil Bednarek. Wszyscy tegoroczni nominowani mają na swoim koncie wiele hitów, a za ich plecami stoją rzesze wiernych fanów. Rywalizacja jest naprawdę zacięta! Kto wygra? Dowiemy się już 9 listopada!

Relacja z czerwonego dywanu, na żywo 9 listopada na Facebook’u MTV Polska.

Natomiast już 12 listopada na SSE Arena, Wembley w Londynie rozdane zostaną pozostałe statuetki MTV EMA. Galę poprowadzi gwiazda pop, Rita Ora. Transmisja na żywo na antenie MTV o godzinie 21:00.

Głosowanie trwa na stronie: MTVEMA.COM

Zobacz także

1 Komentarz

  1. Jan
    Tylko co tam robi nasz narodowy obciach, reprezentacja Warsaw Shore?? Przecież to reprezentacja młodocianych meneli, PATOLOGII I AGRESJI, antyreklama Polski :( Ciekawe czy jak tam któryś z ekipowiczów zaatakuje postronną osobę jak to ostatnio na ekranie MTV uczyniła Jola z Warsaw Shore to producenci Warsaw Shore/MTV znowu znów jej przyklasną i wyślą jej na pomoc swoją ochronę? DNO!!