MediaPolecane

MTV Music zastąpi VIVA Polska w październiku 2017 roku (akt)

Już od października stacja VIVA Polska zmieni się w MTV Music i zaprezentuje Wam jeszcze więcej muzyki, jeszcze więcej gwiazd i jeszcze więcej ciekawych, interaktywnych rozwiązań. 

 

 

 

 

Jesteśmy przekonani, że muzyczne dziedzictwo stacji VIVA Polska i wartości globalnej marki MTV, czyli fantastyczne eventy takie jak MTVVMAMTV EMA, bliskie relacje z polskimi i międzynarodowymi gwiazdami oraz ogromna siła fanów, pozwolą nam zaproponować Wam jeszcze lepszą ofertę. Jej szczegóły będziemy mogli zaprezentować już pod koniec sierpnia, natomiast już teraz możemy zdradzić, że MTV Music będzie stacją w pełni muzyczną, z fokusem na naszych lokalnych artystów i wydarzenia. informuje nadawca

Muzyczna propozycja stacji MTV Music będzie uzupełnieniem rozrywkowych programów oferowanych przez MTV Polska.

MTV Music jest dostępny w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Grecji, Włoszech i Holandii oraz w Australii i Nowej Zelandii. Kanał jest w całości poświęcony muzyce, a w ramówce znajdują się pasma tematyczne z teledyskami.

W playliście MTV Music ważną rolę odgrywają przeboje artystów z lokalnych rynków. Jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl, tak samo będzie w polskiej wersji MTV Music, a twarzami stacji mają być polscy wokaliści. Obecnie twarzą VIVA pozostaje Nina Cieślińska.

Warto dodać, że po przekształceniu VIVA w MTV Music w portfolio VIMN Polska będzie 6 kanałów pod marką MTV – na polskim rynku (oprócz MTV Polska HD) dostępne są także brytyjskie kanały MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks i MTV Live HD.

4 komentarze do “MTV Music zastąpi VIVA Polska w październiku 2017 roku (akt)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *