MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

"Milionerzy": Hubert Urbański wraca z nowymi pytaniami i milionami do wygrania

Po niezwykle udanym powrocie w wiosennej ramówce TVN, teleturnieju „Milionerzy” nie mogło zabraknąć także wśród propozycji programowych na jesienne wieczory. Dwanaście pytań do miliona – czy chcesz usłyszeć pierwsze?

„Tak – to jest poprawna odpowiedź!” – na te słowa Huberta Urbańskiego czeka każdy, kto usiądzie w fotelu naprzeciwko niego. „Kto pierwszy, ten lepszy” to tylko początek walki o ogromne pieniądze. Dwanaście pytań z każdej możliwej dziedziny, trzy koła ratunkowe, dwa progi gwarantowane – tak zaczyna się przygoda, która może odmienić życie. Wiedza, ciekawość świata, nietuzinkowość oraz szeroki wachlarz zainteresowań to cechy, którymi wyróżniają się uczestnicy teleturnieju. Przy emocjach sięgających zenitu i ogromnej adrenalinie na wagę złota jest także stoicki spokój. Bo gdy nerwy wezmą górę, to czasem nawet te najłatwiejsze pytania pozostają bez odpowiedzi. Z dyplomatami jakiego kraju miał się spotkać szef MSZ, minister Witold Waszczykowski? Co Doda wytatuowała sobie na plecach? To tylko niektóre z pytań poprzedniej edycji, które internauci uznali już za kultowe.

Już od września Hubert Urbański wraca z nowymi uczestnikami, ciekawymi historiami oraz kolejnymi zestawami pytań. Ile razy padnie to ostatnie, dwunaste? Kto powtórzy sukces Krzysztofa Wójcika z 2010 roku i opuści studio telewizyjne z czekiem na milion złotych? W tym teleturnieju może wygrać każdy…

“MILIONERZY”: PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK, 20:55, OD 5 WRZEŚNIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *