MTV Polska świętuje 20 urodziny! (wideo)

Dokładnie 7 lipca 2000 roku stacja wystartowała z polską ramówką, a pierwszym teledyskiem, który pokazano na antenie, była piosenka “JakaJaKaja” Kayah.

 

MTV Polska to jedna z bardziej rozpoznawanych marek świata! To stacja, która od lat wyznacza trendy w popkulturze i oferuje widzom najlepszą i atrakcyjną rozrywkę. Multimedialna oferta stacji – telewizyjna (MTV) oraz online (www.mtv.pl) kierowana jest do widzów między 13 a 29 rokiem życia, pokolenia milenijnego. W odpowiedzi na zmiany zachodzące w grupie młodych odbiorców kanał zredefiniował swoje wartości oraz wprowadził nowe pozycje programowe, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania młodzieży.

MTV słucha swoich widzów i nie ocenia ich wyborów! Nowa, rozrywkowa ramówka stacji to międzynarodowe hity! Wśród nich „Ekipa z New Castle”, „Dopasowani”, oraz polska produkcja: „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”.

W ramówce nie brakuje także relacji z międzynarodowych wydarzeń brandowanych przez markę MTV: „ MTV Video Music Awards”, „Isle of MTV Malta” czy wielka, międzynarodowa gala muzyczna „MTV EMA”! Stacja wchodzi w skład grupy Viacomcbs Networks Polska.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *