PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław i Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk w TVP

Rozgrywki PKO Ekstraklasy nieuchronnie zbliżają się do końca. Na finiszu walki o mistrzostwo Polski wciąż możemy spodziewać się wielu emocji. W 36. kolejce na antenie Telewizji Polskiej pokażemy mecz Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, a w 37. starcie Śląska z Lechią Gdańsk.

Blisko zapewnienia sobie tytułu jest Legia Warszawa, która ma osiem punktów przewagi nad Piastem Gliwice. Bardzo ciekawie jest za plecami liderów, bo różnica między drugim, a siódmym miejscem wynosi tylko osiem “oczek”. W dwóch najbliższych kolejkach będziemy zatem przyglądać się walce o podium i udział w eliminacjach europejskich pucharów.

Powody do radości będą mieć kibice z Wrocławia, którzy na antenie Telewizji Polskiej zobaczą dwa spotkania z udziałem Śląska. Zespół prowadzony przez Vitzeslava Lavickę nie miał ostatnio dobrej passy i z czterech spotkań wygrał tylko jedno, po trudnej przeprawie z Cracovią (3:2).

Śląsk wciąż zajmuje czwarte miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej i wciąż może liczyć nawet na wicemistrzostwo kraju. W starciach z Jagiellonią i Lechią będzie jednak potrzebował kompletu punktów. O to nie będzie łatwo, bo zespoły z Białegostoku i Gdańska także mają apetyty na miejsce na podium.

PKO Ekstraklasa: które mecze pokażemy w 36. i 37. kolejce?

36. kolejka: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław 15 lipca 2020, godz. 20:30

37. kolejka: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 19 lipca 2020, godz. 17:30

W 35. kolejce zapraszamy natomiast na mecz Legii Warszawa z Cracovią. Transmisja w sobotę 11 lipca od 17:00 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej oraz od 17:25 w TVP 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *