MediaZapowiedzi TV

MTV Polska: Trójkąt w busie i dramatyczne pożegnania w „Warsaw Shore”

W 9. odcinku „Warsaw Shore” czekają nas skrajne emocje! Będzie namiętność, trójkąt w busie i taniec brzucha. Jak zwykle nie zabraknie scen zazdrości i awantur. Tym razem jednak zapadną dramatyczne decyzje i będziemy świadkami spektakularnych odejś. Kto opuści willę w najbliższą niedzielę?

 

Jak mawiała Ewelona – „są przychody i są odchody”. Tęsknota okaże się silniejsza niż imprezowy vibe i odcinek rozpocznie się od pożegnania Wiktorii. Ekipa w czerni wyruszy do klubu w okrojonym składzie. Atmosfera od początku będzie jednak napięta. Odejście koleżanki wywoła refleksje wśród uczestników. Padną jasne deklaracje, a Eliasz postanowi uodpornić się na wdzięki Oli.

Tej nocy na imprezę zawita też Alan, co nie spodoba się Piotrkowi. Sarna okaże się za to dobrym skrzydłowym i Mały będzie miał okazję wypróbować podwójne łóżko. Będziemy też świadkami miłosnego trójkąta w busie, a w domu Eliasz znajdzie pocieszenie w ramionach… Oliwii.

Jest impreza – muszą być i dramy! Milena odkryje w sobie duszę raperki, ale nie każdy będzie miał ochotę na dalszą zabawę. Mała wymiana zdań przerodzi się w ostrą awanturę. Kiedy emocje opadną, Milena i Sequento zdecydują pójść w ślady Wiktorii i opuszczą willę „Warsaw Shore”!

To i jeszcze więcej w nowym odcinku „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już w najbliższą niedzielę 28 maja o godz. 23.00 w MTV Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *