Multikino wspiera WOŚP

Multikino zawsze wspierało Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i tak pozostanie aż do końca świata (i o jeden dzień dłużej). Materiały WOŚP pojawiały się w na monitorkach przy kasach i telewizorach w holach naszych kin. Wolontariusze mieli możliwość kwestować na terenie Multikina oraz zawsze mogli liczyć na darmową kawę i herbatę. Kubek gorącego napoju solidnie rozgrzewał, co było świetnym remedium na mroźną pogodę. Tradycją stały się także coroczne licytacje seansu na życzenie. Zwycięzca mógł zorganizować prywatny seans dla siebie i przyjaciół w wybranym Multikinie.

 

W 2021 roku sytuacja nieco się skomplikowała. Nasza kina są zamknięte, ale Multikino dalej gra razem z WOŚP! Oprócz promowania wydarzenia w naszych mediach społecznościowych oraz w newsletterze przygotowaliśmy także specjalną eskarbonkę. Cóż, skoro wolontariusze nie mogą fizycznie przebywać w naszych kinach, to w tym roku w rolę kwestujących wcieliło się całe Multikino!

Wystarczy że zajrzycie pod ten adres i wpłacicie dowolną kwotę. Zbieramy pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Całość zbiórki trafi oczywiście do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tych trudnych czasach liczymy na rekord i hojność naszych widzów. Pokonajmy wspólnie przeciwności losu i udowodnijmy, że warto pomagać.

Odwiedź naszą eskarbonkę i wpłać już teraz! Siema!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *