NC+PolecaneSport w TV

Multiliga+ w Canal+ Sport (wideo)

Faza zasadnicza LOTTO Ekstraklasy dobiega końca. Przed nami ostatnia kolejka, w której wszystkie mecze odbędą się o tej samej porze. W Multilidze+ kibice będą mogli oglądać relacje na żywo ze wszystkich ośmiu stadionów.

 

To co tygryski lubią najbardziej – przed nami Multiliga+! Osiem meczów na żywo, relacje ze wszystkich stadionów LOTTO Ekstraklasy. Widzowie na innych kanałach nc+ będą mogli również śledzić na żywo cztery spotkania w całości. Pasjonująco zapowiada się walka o pierwszą “ósemkę” w ligowej tabeli. Rożnice punktowe są bardzo niewielkie. Piąte Zagłębie Lubin i dziesiątą Koronę Kielce dzielą tylko cztery punkty. W rywalizację “zamieszanych” jest nadal sześć zespołów.

Czekaliśmy na to cały sezon. 8 miast, 8 meczów, 8 razy więcej emocji. Jednoczesna relacja na żywo ze wszystkich meczów 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Gole, kartki, radości i dramaty – Multiliga+ to same ciekawe akcje. Obejrzyjmy to razem. Tylko w CANAL+ SPORT!zapraszają Krzysztof Marciniak i Andrzej Twarowski.

 

 

Mecze 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy transmitowane w całości:

sobota, 13 kwietnia

17:00 Multiliga+, CANAL+ SPORT prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; goście: Marek Jóźwiak, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

17:55 Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, CANAL+ komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn

17:55 Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, CANAL+ Family komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski

17:55 Cracovia – Lechia Gdańsk, CANAL+ NOW komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski

17:55 Piast Gliwice – Korona Kielce, nSport+ komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *